Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego pt. „Jestem przyjacielem Ziemi”

Z okazji Światowego Dnia Ziemi w naszej szkole został zorganizowany Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Jestem przyjacielem Ziemi”, który skierowany był do uczniów klas I – III. Dostarczono 48 ciekawych prac, wykonanych rożnymi technikami.

Celem konkursu było rozbudzanie zamiłowań przyrodniczych, postaw proekologicznych, kształtowanie wśród uczniów zdrowych nawyków dbałości o środowisko wokół każdego z nas oraz ukazanie skutków bezmyślnego niszczenia przyrody. Komisja konkursowa (w składzie: p. Bożena Zaręba, p. Barbara Tabędzka, p. Mirosława Wasielak i p. Agata Dybowska) wyróżniła prace następujących uczniów:

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce:

• Wiktoria Mieczkowska, kl. I b SP nr 4, Zambrów, op. p. Bożena Zaręba, p. Agata Dybowska

II miejsce:

• Franciszek Marczuk, kl. I c, SP nr 5 Zambrów, op. p. Monika Dąbrowska-Ignaczuk

• Ania Nquyen Thi Van, kl. I c SP nr 4 Zambrów, op. p. Barbara Tabędzka
  • Julita Pykało, kl. I b, SP nr 3, Zambrów, op. p. Jolanta Kobielska

• Michał Tymiński, kl. I c SP nr 5, Zambrów, op. p. Monika Dąbrowska-Ignaczuk
  • Ignacy Dzieniszewski, kl. I b, SP nr 4 Zambrów, op. p. Bożena Zaręba, p. Agata Dybowska
  • Franciszek Skarzyński, kl. I, SP Stary Laskowiec, op. p. Elżbieta Malinowska
  • Julia Melania Doncer, kl. I c, SP nr 4 Zambrów, op. p. Barbara Tabędzka
W kategorii klas drugich:

I miejsce:

• Sofiia Kucher, kl. II c, SP nr 4 Zambrów, op. p. Joanna Osuchowska, p. Mirosława Wasielak

• Lena Olender, kl. II, SP Stary Laskowiec, op. p. Małgorzata Jeziorowska

• Jan Czerwonko, kl. II a, SP nr 4 Zambrów, e op. p. Dorota Strenkowska

Wyróżnienie:

• Anzhelika Shemchuk, kl. II c, SP nr 4, Zambrów, op. p. Joanna Osuchowska, p. Mirosława Wasielak
  • Maria Klimaszewska, kl. II b, SP nr 4 Zambrów, op. p. Iwona Zakrzewska
W kategorii klas trzecich:

• Nikola Papież, kl. III, SP Poryte Jabłoń, op. p. Marta Siwek
  • Marta Krajewska, kl. III, SP Stare Zakrzewo, op. p. Bożena Truchel

• Daria Brulińska, kl. III d, SP nr 4 Zambrów, op. p. Elżbieta Glińska
  • Zuzanna Klimowicz, kl. III a, SP nr 3 Zambró, op. p. Izabela Rytelewska

• Zuzanna Moczulska, kl. III c, SP nr 4 Zambrów, op. p. Urszula Rzodkiewicz
  • Julia Strzelecka, kl. III e, SP nr 5, Zambrów op. p. Anna Pisińska – Tyszka

• Nadia Strzeszewska, kl. III, SP Stare Zakrzewo, op. p. Bożena Truchel
  • Agata Kruszewska, kl. III a, SP nr 4 Zambrów, op. p. Magdalena Śledziewska, p. Agnieszka Leśniewska
  • Sebastian Wilczyński, kl. III a, SP nr 3 Zambrów, op. p. Izabela Rytelewska

Dla zwycięzców przewidziane są oczywiście dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do obejrzenia galerii nagrodzonych prac, która została umieszczona na szkolnym korytarzu.

Cieszy nas, że wszyscy uczestnicy są „eko” i dbają o środowisko. To wszystko po to, żeby żyło nam się lepiej i zdrowiej. Zachęcamy do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym.