Rodzinne Czwartakiady

VII Rodzinna Czwartakiada
25 maja 2019

Stowarzyszenie Przyjaciół „Czwórki” wraz z dyrekcją i nauczycielami po raz siódmy zorganizowało zawody sportowe w ramach Czwartakiady.
To ważne dla społeczności naszej szkoły wydarzenia miało miejsce 25 maja. Tegoroczna edycja festynu rozpoczęła się przedstawieniem pt. „Calineczka” w wykonaniu dzieci ze szkolnego koła teatralnego „Wesołe skrzaty” pod kierunkiem pani Moniki Chaberek oraz pani Agnieszki Łukasiewicz.

Po przedstawieniu dziewczęta ze Szkolnego Wolontariatu „Pomocna dłoń” zaprosiły wszystkich zebranych do wspólnego tańca. Z okazji 15-tej rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej uczniowie, rodzice i nauczyciele zatańczyli „Belgijkę”. Następnie uczestnicy zawodów i ich rodzice z zaangażowaniem przystąpili do sportowej rywalizacji. Organizatorzy przygotowali rozmaite atrakcje. Wiele radości oraz sportowych wrażeń dostarczały takie konkurencje, jak: tor przeszkód, rzuty do kosza, strzały do bramki, skoki w workach, jazda pojazdem typy rider czy skoki na piłce. Uczestnicy naszej zabawy zbierali punkty za udział w poszczególnych konkurencjach. Osoby, które zaliczyły wszystkie stanowiska otrzymały medale i tytuł „Mistrza Czwartakiady”. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni ufundowanymi przez naszych sponsorów upominkami i słodyczami. Rodzinny piknik odwiedzili zawodnicy Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia”. Przeprowadzili oni krótki trening dla naszych uczniów. Dużą atrakcją były też zorganizowane przez piłkarzy zawody.

Uczestnicy pikniku mogli obejrzeć wyposażenie wozów bojowych Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie, posiedzieć w wozie strażackim, przymierzyć hełm i dowiedzieć się, jak wygląda praca strażaków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pojazdy Klubu Miłośników Motocykli „Żubr”. Zgromadzeni mogli nie tylko obejrzeć motory, ale też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy wspólnie z członkami klubu odbyć krótką przejażdżkę.

Cieszymy się, że co roku możemy liczyć na wsparcie naszych rodziców. Tak samo było tym razem. Rodzice klas ekologicznej i zdrowotnych: I b, II a i I d przygotowali stoiska z napojami i przekąskami. Uczniowie klasy III a sprzedawali wyroby artystyczne z modeliny wykonane przez panią Katarzynę Kovalenko. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa. Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim rodzicom, którzy ofiarowali na jej potrzeby atrakcyjne przedmioty. Najmłodsi uczestnicy Czwartakiady chętnie korzystali z usług starszych koleżanek, które w artystyczny sposób malowały twarze.

W Rodzinnej Czwartakiadzie wzięła udział liczna grupa dzieci i ich rodziców. 185 uczestników konkurencji sportowych otrzymało medale i drobne upominki od sponsorów. Zadowolone miny uczestników świadczą o tym, że był to czas świetnej zabawy, rodzinnej atmosfery oraz sportowych wrażeń. Miłe słowa, które padły z ust wielu małych i dużych sportowców zachęcają nas do organizowania tego typu imprez w przyszłości.

Składamy podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tegorocznego festynu: rodzicom, nauczycielom, strażakom, członkom Klubu Miłośników Motocykli „Żubr”, zawodnikom Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia”, artystom ze szkolnego koła teatralnego, uczniom z Samorządu Szkolnego i Szkolnego Wolontariatu. Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, dzięki którym organizacja Czwartakiady była możliwa, którymi byli:

 • BS Zambrów – p. Zenona Zalewska,
 • Właściciele firmy CHU „Gregorek”,
 • Pan Bogumił Dybowski – firma LIDL,
 • Pan Andrzej Gołaszewski – firma „Golchem”,
 • Państwo Grażyna i Bogdan Kaczyńscy – firma „Gumpol”,
 • Państwo Wojciech i Krystyna Jastrzębscy – firma „Zorza”,
 • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – p. Mieczysław Kaczyński,
 • Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi – p. Waldemar Gawkowski,
 • Pan Krzysztof Chrupek – PPH HAMOT,
 • Pan Krzysztof Krakowski – firma K-MAR,
 • PaństwoEmilia i Dariusz Balik – firma „Balik Budownictwo”,
 • Firmy: Mlekpol, Uzimex, Negresco i Sante,
 • Firma Dobroplast,
 • Firma Euromax,
 • Firma Progres S.C. Zambrów,
 • Pan Dominik Mierzwiński – firma Detektor,
 • Pan Grzegorz Skawski – firma Dipol

 


VI Rodzinna Czwartakiada
6 czerwca 2018

Dnia 9 czerwca Stowarzyszenie Przyjaciół „Czwórki” wraz z dyrekcją i nauczycielami naszej szkoły już po raz szósty zorganizowało zawody sportowe w ramach Czwartakiady. Tegoroczna edycja festynu rozpoczęła się przedstawieniem pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” przygotowanym przez nauczycieli dla uczniów z okazji Dnia Dziecka. Po przedstawieniu na boisku Orlik zaprezentowały się dziewczynki z grupy tanecznej. Następnie uczestnicy zawodów i ich rodzice z zaangażowaniem przystąpili do sportowej rywalizacji. Wiele radości oraz sportowych wrażeń dostarczały takie konkurencje, jak: tor przeszkód, rzuty do kosza, strzały do bramki, jazda pojazdem typu rider, skoki w workach czy skoki na piłce. Uczestnicy zabawy zbierali punkty za udział w poszczególnych konkurencjach. Osoby, które wykonały wszystkie sportowe zadania otrzymywały medale oraz nagrody rzeczowe.

Dodatkową atrakcją tegorocznej Czwartakiady był tor przeszkód „Sprawni jak żołnierze”. Zawodnicy musieli pokonać go w żołnierskich oficerkach i hełmach. Chcieliśmy w ten sposób zaakcentować przypadającą w tym roku 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Tor cieszył się dużym powodzeniem, a nagrodą za jego ukończenie była biało – czerwona chorągiewka.

Uczestnicy pikniku mogli również obejrzeć wyposażenie wozów bojowych Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie, posiedzieć w wozie strażackim, przymierzyć hełm. Strażacy zapewnili dodatkową atrakcję w postaci kurtyny wodnej. Stanowiła ona miłą ochłodę w ten bardzo upalny dzień.

Wszyscy chętni mogli wziąć udział w loterii fantowej. Do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów oraz nauczycieli naszej szkoły.

Dużym powodzeniem cieszyły się stoiska ze zdrową żywnością przygotowane przez rodziców klas ekologicznych i zdrowotnych: I a, II b, III a i III g. Uczniowie z klasy III b sprzedawali samodzielnie przygotowane piękne magnesy na lodówkę oraz broszki. Najmłodsi uczestnicy chętnie korzystali z usług starszych koleżanek ze szkolnego Wolontariatu, które w artystyczny sposób malowały twarze.

Całość funduszy pozyskanych w czasie Czwartakiady zasiliła konto Stowarzyszenia Przyjaciół Czwórki, które prowadzi działalność na rzecz rozwoju i wspierania edukacji uczniów naszej szkoły.

W Rodzinnej Czwartakiadzie wzięła udział bardzo liczna grupa dzieci i ich rodziców. Zebraliśmy 190 kart uczestników, którzy ukończyli wszystkie 10 konkurencji. Zadowolone miny uczestników świadczą o tym, że był to czas świetnej zabawy, rodzinnej atmosfery oraz sportowych wrażeń. Miłe słowa, które padały z ust wielu małych i dużych sportowców zachęcają nas do organizowania tego typu imprez w przyszłości. Organizacja zawodów i towarzyszącego im kiermaszu wymagała zaangażowania kilkudziesięciu osób.

Składamy gorące podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tegorocznej Czwartakiady: rodzicom, nauczycielom, zambrowskim strażakom, Jarosławowi Strenkowskiemu z RIH w Zambrowie, a przede wszystkim sponsorom:

 • Właścicielom firmy CHU „Gregorek”;
 • Firmie MLEKPOL;
 • Firmie NEGRESKO;
 • Panu Krzysztofowi Krakowskiemu;
 • Panu Krzysztofowi Chrupkowi;
 • Państwu Agacie i Bogumiłowi Dybowskim;
 • Państwu Wiśniewskim – S.J. LEWIATAN;
 • Państwu Krystynie i Wojciechowi Jastrzębskim – „ZORZA”;
 • Panu J. Szelągowskiemu – „KONTEXT”;
 • Państwu Danucie i Dominikowi Mierzwińskim;
 • Państwu Marcie i Albertowi Orłowskim;
 • Państwu Agnieszce i Dariuszowi Święczkowskim;
 • Pani Małgorzacie Jankowskiej;
 • Pani Annie Wieczorek;
 • Rodzicom klas: I e, II b, III a, III b, III g.

Dziękujemy zambrowskim portalom za obecność na naszej imprezie i przedstawione relacje z jej przebiegu.

Organizatorzy

 


V Rodzinna Czwartakiada
3 czerwca 2017

W dniu 3 czerwca odbyła się „Rodzinna Czwartakiada”. Była to już piąta edycja tej jakże popularnej imprezy. Integruje ona całą społeczność lokalną. Uczestniczą w niej zarówno przedszkolaki, społeczność szkolna i ich rodziny.

Jak co roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się: pokazy strażaków, strzelnica wojskowa, loteria fantowa, malowanie twarzy. Tradycyjnie rodzice dzieci z klas ekologicznych i zdrowotnych przygotowali stoiska ze zdrową żywnością. Nowością tegorocznej Czwartakiady był kiermasz prac plastycznych. Uczestnicy najchętniej kupowali przepiękne anioły. Dodatkową atrakcją był tor do gry w kapsle. Do rywalizacji z dyrektorem szkoły Ryszardem Świderskim stanęli uczniowie. Zebranym czas umilił pokaz taneczny w wykonaniu uczennic klasy sportowej. Dzięki obecności profesjonalnego fotografa, pana Dariusza Pęskiego, można było wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Głównym punktem programu była sportowa rywalizacja na boisku „Orlik”. Duzi i mali musieli zaliczyć 10 konkurencji, aby zdobyć tytuł „Mistrza Czwartakiady” i otrzymać pamiątkowy medal. Organizatorów ucieszyła ogromna liczba uczestników. Komisja konkursowa nagrodziła aż 180 sportowców złotymi medalami.

To był wyjątkowy dzień. Dopisała pogoda, wspaniałe humory oraz duch sportowej rywalizacji. Szczególne podziękowania składamy rodzicom, strażakom z Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Zambrowie, członkom grupy Vesper oraz licznym sponsorom, dzięki którym mogliśmy zrealizować całe przedsięwzięcie.

Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejną edycję „Rodzinnej Czwartakiady” za rok.

Organizatorzy

 


IV Rodzinna Czwartakiada
11 czerwca 2016

Już po raz czwarty społeczność naszej szkoły spotkała się na boisku Orlik, aby wziąć udział w sportowych zmaganiach. Tym razem miało to miejsce 11 czerwca 2016 r. Uczniowie i ich rodzice mieli możliwość pokonania przygotowanych przez organizatorów tras oraz zaliczenia ciekawych konkurencji. Wśród nich były: skoki na piłce, tor przeszkód, strzały na bramkę, skoki w workach, bieg na dystansie 60 metrów i wiele innych. Gościliśmy piłkarzy klubu sportowego Olimpia, którzy nie tylko zaprezentowali swoje umiejętności, ale też poprowadzili trening dla naszych uczniów. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa. O posiłek zadbali rodzice. Przygotowali oni stoiska ze zdrową żywnością. Uczestnicy mogli skosztować pysznych kanapek, soków, sałatek owocowych i galaretek. Dużą atrakcją był wóz strażacki z podnośnikiem. Osoby zainteresowane chętnie korzystały z możliwości popatrzenia na wszystko z góry.

Nasi wychowankowie po raz kolejny przekonali się, jak ciekawie można spędzać wolny czas poświęcając go na ruch na świeżym powietrzu.

Stowarzyszenie Przyjaciół „Czwórki” oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie, jako organizatorzy IV „Rodzinnej Czwartakiady”, składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom naszego festynu. Dzięki Państwa ofiarności nasze przedsięwzięcie zakończyło się organizacyjnym sukcesem. Każdy ze startujących, których liczba po podliczeniu kart uczestnictwa przekroczyła 240, za zaliczenie wszystkich konkurencji otrzymał medal, dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie i ZKS Olimpia za wzbogacenie oferty „Czwartakiady” oraz zambrowskim mediom za obecność i relacje z wydarzenia.

Dziękujemy również za przekazane na ten cel środki finansowe i dary rzeczowe wszystkim ofiarodawcom, do których należą:

 • Firma Mlekpol – p. Edmund Borawski , p. Jacek Werpachowski i p. Anna Skarzyńska,
 • Firma LIDL- p. Bogumił Dybowski,
 • BS Zambrów – p. Zenona Zalewska,
 • Państwo Grażyna i Jacek Piórkowscy firma PIEER s,c,
 • Pan Andrzej Gołaszewski – firma „Golchem”,
 • Właściciele firmy CHU „Gregorek”,
 • Firma „Negresco”,
 • Pan Jan Szelągowski – firma Kontext,
 • Pan Krzysztof Krakowski – firma K-MAR,
 • Pani Anna Wieczorek – firma Linguo,
 • Pan Artur Stępień – firma Profil-Druk.

Równie serdeczne podziękowania kierujemy do:

 • rodziców uczniów z klas ekologicznych i prozdrowotnych: I a, I d, I g, II a, II e, III b oraz uczniów z klubu 4H za przygotowanie stoisk ze zdrową żywnością,
 • dziewcząt z koła plastycznego naszej szkoły za zorganizowanie stoiska z malowaniem twarzy,
 • uczniów z Samorządu Uczniowskiego za wszechstronną pomoc w organizacji „Czwartakiady”.

Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. Szczególnie gorąco dziękujemy paniom: Dorocie Strenkowskiej, Iwonie Wiaksa i Barbarze Tabędzkiej. Pozyskane podczas „Czwartakiady” środki posłużą wzbogaceniu bazy dydaktycznej szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszych sportowców.

W imieniu organizatorów – Ryszard Świderski

 


III Rodzinna Czwartakiada
23 maja 2015

Stowarzyszenie Przyjaciół „Czwórki” wraz z dyrekcją i nauczycielami naszej szkoły po raz trzeci zorganizowało zawody sportowe w ramach Czwartakiady. 23 maja na boisku szkolnym przygotowane zostały rozmaite atrakcje dla przedszkolaków, uczniów i ich rodziców. Wiele radości oraz sportowych wrażeń dostarczały takie konkurencje, jak: tor przeszkód, przeciąganie liny, rzuty do kosza, strzały do bramki, skoki w workach, odbicia piłki rakietą tenisową czy skoki na piłce. Uczestnicy naszej zabawy zbierali punkty za udział w poszczególnych konkurencjach. Osoby, które zaliczyły wszystkie stanowiska otrzymały medale i tytuł „Mistrza Czwartakiady”. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz ufundowanymi przez naszych sponsorów upominkami i słodyczami. Starsi uczniowie mogli dodatkowo wziąć udział w rywalizacji międzyklasowej. Około godziny 11.00 rodzinny piknik odwiedzili zawodnicy Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia”. Przeprowadzili oni krótki trening dla naszych uczniów. Dużą atrakcją były też zorganizowane przez piłkarzy zawody. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach zostali nagrodzeni proporczykami klubu.

Uczestnicy pikniku mogli obejrzeć wyposażenie wozów bojowych Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie, posiedzieć w wozie strażackim, przymierzyć hełm i dowiedzieć się, jak wygląda praca strażaków. Dziewczęta z działającego w naszej szkole Klubu Młodego Odkrywcy „Exodus” przygotowały pokazy ciekawych eksperymentów. Cierpliwie wyjaśniały zainteresowanym rozmaite zjawiska i zachęcały do czynnego udziału w przeprowadzanych doświadczeniach. Wielu chętnych skorzystało z kolejnej atrakcji, jaką były przejażdżki quadem. Nie zabrakło też smacznej pizzy i napojów. Sporym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa.

W Rodzinnej Czwartakiadzie wzięła udział liczna grupa dzieci i ich rodziców. Zadowolone miny uczestników świadczą o tym, że był to czas świetnej zabawy, rodzinnej atmosfery oraz sportowych wrażeń. Miłe słowa, które padły z ust wielu małych i dużych sportowców zachęcają nas do organizowania tego typu imprez w przyszłości.

Składamy szczególne podziękowania sponsorom, dzięki którym organizacja Czwartakiady była możliwa:

 1. BS Zambrów – p. Zenona Zalewska,
 2. Państwo Wojciech i Krystyna Jastrzębscy- firma „Zorza”,
 3. Pan Andrzej Gołaszewski – firma „Golchem”,
 4. Państwo Grażyna i Bogdan Kaczyńscy – firma „Gumpol”,
 5. Właściciele firmy CHU „Gregorek”,
 6. Firmy Uzimex, „Negresco”, Mlekpol, TORK i LIDL,
 7. Pan Krzysztof Krakowski,
 8. Pan Krzysztof Chrupek.

Dorota Strenkowska

Podziękowania od organizatorów

Stowarzyszenie Przyjaciół „Czwórki” oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie jako organizatorzy III „Czwartakiady” składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom naszego festynu.

Serdecznie dziękujemy za przekazane na ten cel środki finansowe i dary rzeczowe wszystkim ofiarodawcom, do których należą:

 1. BS Zambrów-p. Zenona Zalewska,
 2. Państwo Wojciech i Krystyna Jastrzębscy- firma „Zorza”,
 3. Pan Andrzej Gołaszewski- firma „Golchem”,
 4. Państwo Grażyna i Bogdan Kaczyńscy- firma „Gumpol”,
 5. Właściciele firmy CHU „Gregorek”,
 6. Firmy Uzimex, „Negresco”, Mlekpol, TORK i LIDL,
 7. Pan Krzysztof Krakowski,
 8. Pan Krzysztof Chrupek.

Dzięki Państwa ofiarności , każdy z uczestników otrzymał nie tylko dyplom, ale też nagrodę za uczestnictwo w rywalizacji. Serdecznie dziękujemy Państwowej Straży Pożarnej
w Zambrowie i ZKS Olimpia za wzbogacenie oferty „Czwartakiady” oraz zambrowskim mediom za obecność i relacje z wydarzenia.

Równie serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców i pracowników szkoły, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. Szczególnie gorąco dziękujemy paniom: Dorocie Strenkowskiej, Iwonie Wiaksie i Agnieszce Wądołowskiej.

Pozyskane podczas „Czwartakiady” środki posłużą wzbogaceniu bazy dydaktycznej szkoły ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszych sportowców.

W imieniu organizatorów – Ryszard Świderski

 


II Rodzinna Czwartakiada
7 czerwca 2014

Po niewątpliwym sukcesie jakim była nasza pierwsza Czwartakiada, Zarząd Stowarzyszenia i Dyrekcja Szkoły postanowili ponowić próbę zorganizowania kolejnej imprezy, tym razem na boisku szkolnym. Mieliśmy wiele szczęścia bo i uczestnicy i pogoda dopisali w równym stopniu.

Pierwsza część odbyła się na hali sportowej a jej podstawą były pokazy naukowe w wykonaniu pracowników Centrum Nauki „Kopernik” z Warszawy. Zaprezentowali oni ciekawe doświadczenia dotyczące elektrostatyki, w których dzieci chętnie brały udział.

Dziewczęta z Klubu Młodego Odkrywcy „Exodus” ze Szkoły Podstawowej Nr 4 pod opieką Lidii Grad pokazały inne ciekawostki ze świata nauki. Każdy mógł przyjrzeć się z bliska przedstawianym doświadczeniom i czynnie w nich uczestniczyć. Młodzi naukowcy cierpliwie i rzeczowo opowiadali odwiedzającym o swoich eksperymentach. W przerwach między pokazami wystąpili członkowie grup tanecznych prowadzonych przez firmę TANMUZ z Olecka. Następnie, już na terenie Orlika, rozpoczęło się współzawodnictwo sportowe rodzin. W zawodach zmierzyli się rodzice wraz z uczniami klas I-III oraz IV-VI. Dyscypliny w jakich przyszło się im sprawdzić to min. skoki na piłkach, strzały do bramki, biegi w workach, skoki na skakance, odbijanie dmuchanej piłki, tory przeszkód, rzuty do kosza czy przeciąganie liny. Wydaliśmy blisko 100 dyplomów dla 2-osobowych zespołów rodzinnych. Tak jak uprzednio nie zabrakło smacznej pizzy, lodów i napojów. Każdy z uczestników otrzymał przynajmniej symboliczną nagrodę rzeczową w postaci słodyczy, a wśród zdobywców tytułów mistrzowskich rozlosowano kilkanaście cennych nagród rzeczowych otrzymanych od sponsorów.

Organizatorzy składają serdeczne i gorące podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie „Czwartakiady”. Dziękujemy Państwu nauczycielom , którzy poświęcili swój wolny czas na zorganizowanie przedsięwzięcia.

W szczególny sposób chcemy podziękować paniom Dorocie Strenkowskiej i Iwonie Wiaksa. Dziękujemy pracownikom szkoły a zwłaszcza paniom Agnieszce Wądołowskiej i Barbarze Maleszewskiej za przygotowanie super pizzy , która staje się niemalże tradycją Czwartakiady. Organizacja takich przedsięwzięć nie byłaby możliwa bez sponsorów. Pragniemy, poprzez publikację ich listy, przynajmniej w ten sposób złożyć nasze wyrazy wdzięczności.

Za wsparcie naszej Czwartakiady dziękujemy:

 • Krzysztofowi Chrupkowi – Przedsiębiorstwo Handlowe Hamot,
 • Zenonie Zalewskiej – Bank Spółdzielczy w Zambrowie,
 • Eugeniuszowi Kaczyńskiemu – radnemu powiatu zambrowskiego,
 • Kamilowi Stankowskiemu – firma Bru-Cat,
 • Jarosławowi Strenkowskiemu – Regionalna Izba Historyczna,
 • Wojciechowi Baczewskiemu –Wortel,
 • Dariuszowi Pęskiemu – Usługi Fotograficzne,
 • Bogumiłowi Dybowskiemu – Lidl,
 • Jackowi Gałązce – Centrum Handlowe Gregorek,
 • Stanisławowi Ożlańskiemu – Usługi Geodezyjne Commex.

Uzyskany dochód z imprezy zasilił konto Stowarzyszenia. Dzięki temu jesteśmy coraz bliżej zaplanowanego celu, którym jest zakup tablicy interaktywnej na wyposażenie kolejnej z klas do edukacji wczesnoszkolnej.

Prezes Stowarzyszenia – Justyna Kołakowska; Dyrektor Szkoły – Ryszard Świderski

 


I Rodzinna Czwartakiada”
22 marca 2014

Zarząd Stowarzyszenia i Dyrekcja Szkoły składają serdeczne i gorące podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie „Czwartakiady”.

Dziękujemy Państwu nauczycielom zwłaszcza edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego, którzy poświęcili swój wolny czas na zorganizowanie od podstaw całego przedsięwzięcia. Dziękujemy pracownikom szkoły a zwłaszcza paniom Agnieszce Wądołowskiej i Barbarze Maleszewskiej za przygotowanie super pizzy dla uczestników i obserwatorów zmagań.

Zorganizowanie a zwłaszcza nagrodzenie wszystkich biorących udział dzieci upominkami a zdobywców tytułu „Mistrza Czwartakiady” cennymi nagrodami rzeczowymi nie byłoby możliwe bez sponsorów. Pragniemy przynajmniej w ten sposób złożyć nasze wyrazy wdzięczności poprzez publikację ich listy.

Lista sponsorów „Rodzinnej Czwartakiady”

 1. Bank Spółdzielczy w Zambrowie – p. prezes Zenona Zalewska
 2. MARKOMP i zambrow.org – p. Marek Matejkowski
 3. Golchem Zambrów – p. Andrzej Gołaszewski
 4. Gumpol Polmozbyt – p. Bogdan Kaczyński
 5. Firma Kontext – p. Jan Szelągowski
 6. Centrum Handlowo Usługowe Gregorek – p. Leszek Gregorek
 7. NEGRESCO Hurtownia Art. Spożywczych, Lodów i Mrożonek – p. Bogumiła Cholewicka
 8. Lidl Polska – p. Bogumił Dybowski
 9. Pan Eugeniusz Kaczyński – radny Powiatu Zambrowskiego.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach „Czwartakiady”

Prezes Stowarzyszenia – Justyna Kołakowska; Dyrektor Szkoły – Ryszard Świderski

Wideo reportaż z I Czwartakiady

Skip to content