Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Nazwisko i imięDzień tygodniaGodzinaSala
Bagińska Beatapiątek13.35-14.3513
Bączyk Agnieszkapiątek13.40-14.4011
Chaberek Monikawtorek14.30-15.3031
Czarniakowska Agataponiedziałek15.30-16.3020
Dębowski Łukaszponiedziałek15.30-16.3027
Dmochowski Rafałśroda14.40-15.40hala
Drożęcka Urszulaśroda13.40-14.4028
Dybowska Agataśroda12.40-13.4028
Fabian Nataliaśroda14.40-15.40hala
Glińska Elżbietaponiedziałek14.35-15.3528
Głuszcz Barbaraczwartek15.30-16.309
Godlewska Sylwiaśroda (co druga)14.25-15.256
Grabowska Katarzynaczwartek14.45-15.455
Grabowski Dariuszpiątek14.35-15.355
Grad Lidiaśroda18.15-19.1515
Grosfeld Dorotawtorek15.30-16.3013
Hryńko Ewawtorek14.35-15.3519
Jankowska Grażynaczwartek15.40-16.4032
Jastrzębski Januszczwartek16.00-17.00hala
Kaczerska Agataśroda15.30-16.3013
Kaczyńska Dorotaponiedziałek14.35-15.35hala
Kaczyński Marcinśroda13.35-14.3517
Kalupa Jacekwtorek13.35-14.3511
Knapkiewicz Katarzynaponiedziałek15.00-16.0021
Komiażyk Anetaczwartek14.30-15.3027
Korzeniowska Annaczwartek15.30-16.3019
Kossakowska-Wołpiuk Edytaponiedziałek11.45-12.45pokój logopedy
Kowalczyk Elżbietaponiedziałek14.35-15.3516
Kraszewska Marlenawtorek12.30-13.30pokój naucz.
Kraszewska Marzenawtorek15.30-16.3027
Kruszewska Jolantaczwartek14.00-15.00czytelnia
Kumór Krzysztofwtorek15.30-16.30hala
Leszczyńska Iwonapiątek14.35-15.357
Leśniewska Agnieszkawtorek14.35-15.3532
Lubowicka Mariaśroda12.50-13.50pokój naucz.
Łagutowska Cecyliawtorek14.50-15.50pokój pedagoga
Łamarz Grażynaśroda14.45-15.55hala
Łętowska Justynaczwartek14.20-15.2021
Ługowska Joannaśroda14.35-15.3522
Łukasiewicz Agnieszkaczwartek14.35-15.35pokój nauczycielski
Łuniewska Magdalenapiątek15.30-16.3027
Makarewicz Jolantaczwartek13.00-14.0029
Matyjas Patrycjaponiedziałek14.40-15.4031
Mioduszewska Aldonaczwartek14.35-15.3516
Nita-Murawska Katarzynaponiedziałek15.30-16.3023
Ogonowska Annaśroda14.35-15.3518
Olkowska Elżbietawtorek14.40-15.4030
Osuchowska Joannawtorek12.30-13.3025a
Pęska Krystynaczwartek14.45-15.4521
Pietrzykowska Dorotaśroda12.50-13.50pokój naucz.
Piórkowska Agnieszkapiątek12.50.-13.50pokój naucz.
Piórkowski Grzegorzponiedziałek15.00-16.00hala
Piórkowski Tomaszśroda14.45-15.458
Popławska Katarzynawtorek14.35-15.357
Pruszkowska  Dominikawtorek14.20-15.2025a
Puchalska Małgorzataczwartek16.30-17.3026
Rzodkiewicz Urszulaśroda15.30-16.3035
Sadowska Dorotaśroda15.40-16.4019
Skawska  Iwonaśroda15.30-16.30hala
Skawska Beataśroda15.30-16.3027
Sławecka Lilaponiedziałek14.35-15.355
Spiegel Małgorzatawtorek15.00-16.00biblioteka
Stachnik Agnieszkawtorek14.40-15.40biblioteka
Starzyńska Magdalenaponiedziałek14.40-15.408
Strenkowska Dorotaponiedziałek14.45-15.4532
Strękowska Krystynaczwartek15.30-16.3018
Śledziewska Magdalenawtorek14.45-15.4532
Świderski Ryszardwtorek14.45-15.45gabinet dyr.
Tabędzka Barbaraponiedziałek10.30-11.3033
Trochimowicz Andrzejwtorek15.40-16.4010
Tybura Dariuszponiedziałek14.35-15.3524
Walasek Wiolettaponiedziałek14.45-15.4533
Wasielak Mirosławaponiedziałek15.30-16.3035
Wiaksa Joannaśroda14.30-15.30biblioteka
Wiśniewska Aldonawtorek14.40-15.4036
Wojtkowska Elżbietawtorek14.35-15.3524
Zakrzewska Iwonawtorek13.35-14.3529
Zaręba Bożenaśroda12.40-13.4028
Zielińska Magdalenapiątek13.35-14.35pokój pedagog
Zimacka Dorotaśroda16.30-17.3014

Uczniów i rodziców prosimy o kontaktowanie się z nauczycielami przede wszystkim w dniach i godzinach dostępności wskazanych w zestawieniu.

Dyrekcja Szkoły

Skip to content