Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna
w roku szkolnym 2021/2022
Dyrekcja szkoły
  1. Ryszard Świderski – dyrektor
  2. Aldona Wiśniewska – zastępca dyrektora
  3. Dariusz Grabowski – zastępca dyrektora
Język polski
  1. Beata Bagińska
  2. Dorota Grosfeld
  3. Agata Kaczerska
  4. Justyna Łętowska
  5. Iwona Leszczyńska
  6. Krystyna Pęska
  7. Katarzyna Popławska
Język angielski
  1. Agnieszka Bączyk
  2. Urszula Drożęcka
  3. Barbara Głuszcz
  4. Janusz Jastrzębski
  5. Katarzyna Knapkiewicz
  6. Joanna Ługowska
  7. Agnieszka Piórkowska
  8. Tomasz Piórkowski
  9. Kamil Wierzchoń
Język niemiecki
  1.  Krystyna Pęska
 Język rosyjski
  1. Joanna Ługowska
  2. Jolanta Makarewicz
Matematyka
  1. Agata Czarniakowska
  2. Sylwia Godlewska
  3. Anna Korzeniowska
  4. Anna Ogonowska
  5. Dorota Sadowska
  6. Krystyna Strękowska
Przyroda
  1. Ewa Hryńko
  2. Dorota Zimacka
Biologia
  1. Ewa Hryńko
  2. Andrzej Trochimowicz
  3. Dorota Zimacka
Geografia
  1. Lidia Grad
  2. Klaudia Kwiecień
  3. Ryszard Świderski
Chemia
  1. Ewa Hryńko
  2. Aldona Mioduszewska
Fizyka
  1. Elżbieta Kowalczyk
Historia
  1. Katarzyna Grabowska
  2. Dariusz Grabowski
  3. Marlena Kraszewska
  4. Tomasz Piórkowski
Wiedza o społeczeństwie
  1. Marlena Kraszewska
Edukacja dla bezpieczeństwa
  1. Iwona Skawska
Doradztwo zawodowe
  1. Edyta Kossakowska – Wołpiuk
Muzyka
  1. Katarzyna Nita-Murawska
Technika
  1. Elżbieta Wojtkowska
  2. Jolanta Makarewicz
Plastyka
  1. Elżbieta Wojtkowska
  2.  Katarzyna Nita-Murawska
Informatyka
  1. Jacek Kalupa
  2. Andrzej Trochimowicz
Wychowanie fizyczne
  1. Rafał Dmochowski
  2. Natalia Fabian-Bączyk
  3. Janusz Jastrzębski
  4. Dorota Kaczyńska
  5. Krzysztof Kumór 
  6. Grażyna Łamarz
  7. Jolanta Makarewicz
  8. Grzegorz Piórkowski
  9. Iwona Skawska
Religia
  1. ks. Grzegorz Kierski
  2. Jolanta Kruszewska
  3. Maria Lubowicka
  4. Elżbieta Olkowska
  5. ks. Dariusz Tybura
Edukacja wczesnoszkolna
  1. Monika Chaberek
  2. Elżbieta Glińska
  3. Grażyna Jankowska
  4. Grażyna Kołakowska
  5. Joanna Osuchowska
  6. Urszula Rzodkiewicz
  7. Dorota Strenkowska
  8. Barbara Tabędzka
  9. Wioletta Walasek
  10. Iwona Zakrzewska
  11. Bożena Zaręba
Biblioteka
  1. Joanna Wiaksa
  2. Małgorzata Spiegel
  3. Agnieszka Stachnik
Świetlica
  1. Aneta Komiażyk – kierownik
  2. Barbara Głębocka
  3. Sylwia Godlewska
  4. Marzanna Pac
  5. Małgorzata Puchalska
  6. Beata Skawska
Pedagog
  1. Cecylia Łagutowska
  2. Joanna Osuchowska
Logopeda
  1. Edyta Kossakowska – Wołpiuk
  2. Cecylia Łagutowska
Psycholog
  1. Magdalena Zielińska
Terapia pedagogiczna
  1. Aldona Wiśniewska
Nauczyciele wspomagający
  1. Łukasz Dębowski
  2. Agata Dybowska
  3. Joanna Jabłońska
  4. Agnieszka Leśniewska
  5. Justyna Łętowska
  6. Agnieszka Łukasiewicz
  7. Małgorzata Puchalska
  8. Lila Sławecka
  9. Agnieszka Stachnik
Wychowanie do życia w rodzinie
  1. Elżbieta Olkowska
  2. Dorota Zimacka
Skip to content