Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna
w roku szkolnym 2023/2024
Dyrekcja szkoły
  1. Ryszard Świderski – dyrektor
  2. Aldona Wiśniewska – zastępca dyrektora
  3. Ewa Hryńko – zastępca dyrektora
Język polski
  1. Beata Bagińska
  2. Dorota Grosfeld
  3. Agata Kaczerska
  4. Justyna Łętowska
  5. Iwona Leszczyńska
  6. Katarzyna Popławska
Język angielski
  1. Agnieszka Bączyk
  2. Urszula Drożęcka
  3. Barbara Głuszcz
  4. Janusz Jastrzębski
  5. Katarzyna Knapkiewicz
  6. Joanna Ługowska
  7. Agnieszka Piórkowska
  8. Tomasz Piórkowski
  9. Magdalena Starzyńska
  10. Ewelina Zaręba
Język niemiecki
  1.  Karolina Bartnik
 Język rosyjski
  1. Joanna Ługowska
  2. Jolanta Makarewicz
Matematyka
  1. Agata Czarniakowska
  2. Anna Korzeniowska
  3. Anna Ogonowska
  4. Dorota Sadowska
  5. Krystyna Strękowska
Przyroda
  1. Lilia Grad
  2. Maria Lubowicka
Biologia
  1. Ewa Hryńko
  2. Andrzej Trochimowicz
  3. Dorota Zimacka
Geografia
  1. Lidia Grad
  2. Ryszard Świderski
Chemia
  1. Aldona Mioduszewska
Fizyka
  1. Elżbieta Kowalczyk
Historia
  1. Katarzyna Grabowska
  2. Marlena Kraszewska
  3. Ryszard Świderski
Wiedza o społeczeństwie
  1. Marlena Kraszewska
Edukacja dla bezpieczeństwa
  1. Iwona Skawska
Doradztwo zawodowe
  1. Edyta Kossakowska – Wołpiuk
Muzyka
  1. Katarzyna Nita-Murawska
Technika
  1. Elżbieta Wojtkowska
  2. Jolanta Makarewicz
Plastyka
  1. Katarzyna Nita-Murawska
  2. Elżbieta Wojtkowska
Informatyka
  1. Jacek Kalupa
  2. Dorota Sadowska
  3. Andrzej Trochimowicz
Wychowanie fizyczne
  1. Rafał Dmochowski
  2. Natalia Fabian-Bączyk
  3. Janusz Jastrzębski
  4. Dorota Kaczyńska
  5. Krzysztof Kumór 
  6. Grażyna Łamarz
  7. Jolanta Makarewicz
  8. Grzegorz Piórkowski
  9. Iwona Skawska
Religia
  1. Marta Borysik
  2. ks. Tomasz Dobkowski
  3. Jolanta Kruszewska
  4. Maria Lubowicka
  5. Elżbieta Olkowska
Edukacja wczesnoszkolna
  1. Monika Chaberek
  2. Łukasz Dębowski
  3. Elżbieta Glińska
  4. Grażyna Kołakowska
  5. Joanna Osuchowska
  6. Urszula Rzodkiewicz
  7. Dorota Strenkowska
  8. Magdalena Śledziewska
  9. Barbara Tabędzka
  10. Wioletta Walasek
  11. Iwona Zakrzewska
  12. Bożena Zaręba
Biblioteka
  1. Joanna Wiaksa
  2. Małgorzata Spiegel
  3. Dorota Pietrzykowska
Świetlica
  1. Aneta Komiażyk – kierownik
  2. Grażyna Jankowska
  3. Marzena Kraszewska
  4. Magdalena Pęska
  5. Małgorzata Puchalska
  6. Agata Selerowska
  7. Beata Skawska
  8. Małgorzata Spiegel
Pedagog
  1. Cecylia Łagutowska
Pedagog specjalny
  1. Aldona Wiśniewska
  2. Agnieszka Leśniewska
Logopeda
  1. Edyta Kossakowska – Wołpiuk
  2. Cecylia Łagutowska
Psycholog
  1. Magdalena Zielińska
Terapia pedagogiczna
  1. Aldona Wiśniewska
Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia
  1. Agata Dybowska
  2. Agata Kaczerska
  3. Agnieszka Leśniewska
  4. Justyna Łętowska
  5. Agnieszka Łukasiewicz
  6. Patrycja Matyjas
  7. Justyna Niewińska
  8. Dominika Pruszkowska
  9. Lila Sławecka
  10. Agnieszka Stachnik
  11. Mirosława Wasielak
Wychowanie do życia w rodzinie
  1. Elżbieta Olkowska
  2. Dorota Zimacka
Skip to content