Absolwenci

 

Absolwenci roku szkolnego 2020/2021
Klasa VIII a – wych.: Katarzyna Popławska

Fedorowicz Nadia, Głębocki Bartosz, Golubiewski Hubert, Gumkowski Adrian, Karwowski Olaf, Klimaszewska Łucja, Konopka Adrian, Kumór Michał, Leśniewska Karolina, Modzelewski Sebastian, Ołdakowski Jakub, Owsianka Damian, Plona Maja, Śledziewski Jakub, Trzciński Dominik, Wądołowska Maja, Wiśniewska Aleksandra, Zalewska Joanna

Klasa VIII b – wych.: Iwona Leszczyńska

Chyliński Daniel, Czartoryski Adam, Dąbrowski Gilbert, Dąbrowski Jakub, Dworakowska Maja, Grodzka Amelia, Grodzka Natalia, Grodzki Sebastian, Kokoszka Zuzanna, Kotania Julia, Krajewski Szymon, Kruszewska Adrianna, Kulesza Maria, Lipińska Wiktoria, Łuniewski Adrian, Małach Julia, Milewska Małgorzata, Moczulski Mikołaj, Modzelewski Oliwier, Modzelewski Oskar, Nowacka Aleksandra, Rogaczewska Lidia, Rozwadowska Oliwia, Rudnicka Maja, Sufa-Chrostowska Tatiana Jolanta, Wdziękońska Magdalena, Wdziękoński Patryk, Wierzbowska Natalia, Włodkowska Alicja, Włodkowski Krzysztof, Zaremba Karina, Żelaźnicki Kamil

Klasa VIII c – wych.: Elżbieta Wojtkowska

Andrzejczuk Michał, Baczewski Karol, Gołaszewski Wiktor, Jarząbek Łukasz, Jastrząb Kinga, Leśniewska Zuzanna, Matusiak Maria, Mianowski Rafał, Orzechowski Szymon, Predko Hubert, Puchnowska Oliwia, Rogowski Kacper, Śliwowski Karol, Śliwowski Patryk, Teper Michał, Wądołowski Igor, Wyszyńska Wiktoria, Żebrowska Zuzanna

Klasa VIII d – wych. Ewa Hryńko

Bala Tomasz, Choromańska Wiktoria, Chrupek Dominik, Dzieżyc Katarzyna, Fedorowicz Mikołaj, Giedrojć Paweł, Gierałtowski Hubert, Janecka Patrycja, Jaszczołt Dominika, Kalinowski Kacper, Kotowski Dawid, Krajewska Klaudia, Kropiewnicki Szymon, Kurant Katarzyna, Michalska Katarzyna, Modzelewski Maciej, Pietruczak Amelia, Poźniak Aleksandra, Pruszyński Bartosz, Przestrzelska Gabriela, Ratyńska Weronika, Sasin Karolina, Skarzyński Sebastian, Skawski Jędrzej, Stryiński Dawid, Turowska Julia, Wichrowski Sebastian, Zagroba Maciej, Ziółkowski Patryk, Żurawski Julian

 


Absolwenci roku szkolnego 2019/2020
Klasa VIII a – wych.: Beata Bagińska

Arcichowski Amadeusz, Bielesta Franciszek, Bielicki Krystian, Dąbrowski Oskar, Drożęcka Hanna Alexandra, Golubiewski Antoni, Jakóbczyk Piotr, Jakubowski Krystian, Kiczko Aleksandra, Kowalczyk Kacper, Kozłowski Mariusz, Kulesza Alicja, Morhul Maksym, Nagórka Szymon Karol, Olszewska Aleksandra, Olszewski Mateusz, Siemieniuk Aleksandra, Suchcicka Wiktoria, Witkowski Bartosz, Zgiet Jakub Piotr, Ziemak Piotr.

Klasa VIII b – wych.: Dorota Sadowska

Buczyńska Marcelina, Dąbrowska Zuzanna, Dąbrowski Michał, Dębnicki Maciej, Franczuk Amelia, Grodzka Karolina, Grodzki Przemysław, Jankowski Seweryn, Kacprzyk Rafał, Kazimierczuk Kacper, Konopka Dominik, Kos Patryk, Kulesza Natalia, Michalak Krystian, Ogórkowska Amelia, Olk Maciej Aleksander, Orłowska Joanna, Orzechowska Aleksandra, Pupecka Julia, Sakowicz Hubert, Saniewski Adam, Tatko Mateusz, Waszczuk Patrycja, Wilaszek Magdalena, Wiśniewski Piotr, Wyszyńska Maja, Wyszyński Mateusz.

Klasa VIII c – wych.: Tomasz Piórkowski

Czajkowska Lidia, Dąbrowski Patryk, Dębek Anna, Dietrich Marlena, Dmochowska Dominika, Dorobisz Weronika, Gorski Jakub, Grądzki Paweł, Kossakowski Patryk, Kowalczyk Szymon, Lemański Adrian, Łada Łukasz, Maliszewska Aleksandra, Marciniak Hubert, Milewski Piotr, Mioduszewska Aleksandra, Pieczyski Jakub, Popławski Dawid, Prusińska Amelia, Puchalski Piotr, Rakowska Patrycja, Strzeszewska Paulina, Świerżewski Szymon, Truchel Patrycja.

Klasa VIII d – wych. Anna Ogonowska

Białokoziewicz Bartosz, Błażuk Jan, Choińska Aleksandra, Chojnowska Magdalena, Dmochowski Daniel, Krajewska Kinga, Krajewski Dawid, Leśniewska Julianna, Łętowski Łukasz, Michalska Sandra, Nowowiejski Arkadiusz, Stefanowicz Zofia, Stypułkowska Paulina, Wiśniewska Anna, Ziółkowski Jakub

 


Absolwenci roku szkolnego 2018/2019
Klasa VIII a – wych.: Agata Czarniakowska

Bodzianowska Natalia, Bojarzyński Łukasz, Czartoszewski Patryk, Godlewska Aleksandra, Gosiewska Alicja, Gosk Elżbieta, Gosk Michał, Grabowska Aleksandra, Grochowska Zuzanna, Kaczyński Eryk, Kalinowska Aleksandra, Kościesza Kacper, Krajewska Gabriela, Krokhmalova Alona, Krzak Natalia, Łaska Wiktoria, Michalak Aron, Mielnicki Jakub, Mierzejewska Izabela, Miros Natalia, Ostasiewicz Szymon, Plona Marcel, Podbielska Julia, Rogaczewski Jakub, Stypułkowski Jakub Krzysztof, Śledziewski Bartosz, Tymiński Marcin, Walędziak Julia, Woroszyło Szymon, Zalewska Julia

Klasa VIII b – wych.: Agata Kaczerska

Bala Amelia, German Vladyslav, Hańczuk Amelia, Jabłońska Nina, Jastrzębski Jakub, Kowalczyk Dominika, Kulesza Joanna, Kurzyna Klaudia, Leśniewska Martyna, Markowska Melania, Mleczko Bartosz, Modzelewski Hubert, Owsianka Szymon, Rosiak Aleksandra, Siemieniuk Jakub, Słaby Eric, Sokólska Zuzanna, Truchel Julia, Załuska Emil, Zysk Julia

Klasa VIII c – wych.: Ewelina Zaręba/Katarzyna Knapkiewicz

Andruszkiewicz Patryk, Brzostowska Milena, Choromańska Natalia, Derewońko Emilia, Duchnowski Dominik, Grądzki Maciej, Jarząbek Dawid, Kazimierczuk Oliwia, Kołakowska Apolonia, Kossakowska Patrycja, Kowalewska Milena, Kruszewski Piotr, Leszczyńska Natalia, Łuba Szymon, Łuniewska Laura, Modzelewska Magdalena, Mystkowski Paweł, Olszewski Jakub, Olszewski Kacper, Potrzebko Jakub, Strenkowski Szymon, Zakrzewski Mateusz, Zawistowska Dominika, Żebrowska Karolina

Klasa VIII d – wych. Dorota Zimacka

Aramyan Walja, Brutkowska Natalia, Choromańska Aleksandra, Choromańska Kinga, Choromańska Natalia, Cudnoch Jakub, Czartoryska Karolina, Dybowski Marcin, Fedorowicz Weronika, Jałbrzykowski Hubert, Jaworowska Amelia, Komorowska Magdalena, Kowalewska Aleksandra, Krajewska Julia, Krajewska Klaudia, Krajewski Jan, Kurant Klaudia, Mentecka Anna, Milewska Zofia, Modzelewska Malwina, Pabich Michał, Piekarska Alicja, Pruszkowski Oliwier, Ratyńska Julia, Tarnowski Maciej, Wojno Aleksandra, Żebrowski Mateusz

 


Absolwenci roku szkolnego 2015/2016
Klasa A – wych.: Katarzyna Popławska

Baczewska Iga, Bisz Jan, Boguszewska Dominika, Drozdowski Oliwier, Dzwonkowska Karolina, Górnik Krystian, Kobosko Anna, Kobosko Natalia, Kołakowski Marek, Kosakowski Maciej, Lipińska Klaudia, Niewińska Ewelina, Rzadkiewicz Jan, Wojciechowska Natalia, Zawadzka Dominika.

Klasa B – wych.: Iwona Leszczyńska

Androsiuk Wiktoria, Anuszkiewicz Aleksander Krzysztof, Aronowicz Oliwia, Boniewska Weronika, Brzóska Aleksandra, Cholewicka Natalia, Choromańska Aleksandra, Dąbrowska Julia, Dworakowska Karolina, Dybowski Bartosz, Faszcza Alicja, Głębocki Dawid, Gołaszewska Julia, Gontarska Nela, Gromek Lena, Kalinowski Arkadiusz, Kołota Olga, Kropiewnicki Seweryn, Kulesza Kinga, Małach Dawid, Piórkowska Amelia Danuta, Pruszyński Sebastian, Pycińska Aleksandra, Tarnowska Klaudia, Tomaszkiewicz Karolina, Wądołowski Jakub, Włodkowski Wiktor, Wojsz Michał.

Klasa C – wych.: Elżbieta Wojtkowska

Arasim Filip, Arasim Kacper, Biedrzycka Karina, Gołaszewski Damian, Gosiewski Mateusz, Grunwald Julia, Kolińska Izabela, Kotowska Andżelika, Krajewska Julia, Kruszewski Piotr, Łaska Natalia, Matusiak Justyna, Mirońska Daria, Nowowiejski Mikołaj, Papież Gabriel, Porowska Natalia, Przychodzeń Patrycja, Rybak Dawid, Skarżyńska Maja, Sokólska Kinga, Śledziewska Daria, Wądołowska Weronika, Włodkowska Oliwia, Zagroba Ernest.

Klasa D – wych.: Ewa Hryńko

Bagińska Julia, Bańkowska Adrianna, Bartosiewicz Patrycja, Bernatowicz Aleksandra, Bojarzyński Łukasz, Czyżewski Marcin, Dmochowski Amadeusz, Drozdowski Wiktor, Jałbrzykowski Mateusz, Kołomyjski Szymon, Konopka Weronika, Kowalewski Paweł, Łatka Patrycja, Łuniewski Oskar, Michalska Julia, Michalski Hubert, Niewiadomski Kacper, Nowowiejska Aleksandra, Ołdakowski Jakub, Orzechowski Kacper, Rutkowski Łukasz, Sierzputowska Klaudia, Staniszewski Dawid.

Skip to content