Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Władysława Broniewskiego rozstrzygnięty!

Dnia 9 lutego 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie odbyła się 30. edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji W. Broniewskiego. Wzięli w niej udział uczniowie zambrowskich i powiatowych szkół podstawowych.  Recytacje oceniała komisja w składzie:

1. Maria Ożarowska
  2. Elżbieta Mystkowska
  3. Emilia Bilecka
  4. Iwona Leszczyńska.
W kategorii klas IV- VI laureatami zostali:

1. miejsce – Julia Groszfeld ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie (opiekun p. Grażyna Dąbkowska)

2. miejsce – Maria Milewska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie (opiekun p. Beata Bagińska)

3. miejsce – Michał Tyborowski ze Szkoły Podstawowej w Kołakach Kościelnych (opiekun p. Maria Ożarowska).

W kategorii klas VII- VIII laureatami zostali:

1. miejsce – Kornelia Prusińska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie (opiekun p. Beata Bagińska)

2. miejsce – Julia Sawicki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie (opiekun p. Marta Jasionowska)

3. miejsce – Dawid Kaczyński ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie (opiekun p. Agnieszka Sadowska).

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast laureaci zostaną nagrodzeni podczas uroczystości z okazji Święta Patrona 16 lutego 2024 roku.

Gratulujemy!