“60 na 60” z okazji 60 – lecia Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie

W ubiegłym roku Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie obchodziła 60 – lecie istnienia. W związku ze skróconym okresem nauki spowodowanym przeprowadzeniem remontu wewnątrz budynku jak i otoczenia szkoły, nie było możliwe świętowanie tego wydarzenia.

W dniu 20.09.2023 na Boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie odbyła się impreza rekreacyjno- sportowa z okazji obchodów 60 – lecia szkoły. Sportowa akcja , to sztafeta biegowa , w której uczestniczyło 60 uczniów z klas IV – VIII , w tym 30 – dziewcząt i 30 – chłopców. Zawodnicy sztafety pokonywali dystans 60 m każdy. Akcja upamiętniająca to wydarzenia powstała z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego SP 4 Zambrów.

Zabawę sportową poprzedziła rozgrzewka w rytm muzyki. Powagi i wyrazu chłopcy – koszulki białe. Imprezę zaszczyciły swoją obecnością panie Aldona Wiśniewska i Ewa Hryńko – wicedyrektorki SP 4 . Na koniec imprezy odbyły się pamiątkowe zdjęcia . Cała impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze w otoczeniu uczestników biegu, prowadzących nauczycieli oraz licznych kibiców – uczniów SP 4.

Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4 Zambrów