VIII Rodzinna Czwartakiada

4 czerwca już po raz ósmy społeczność szkolna miała okazję uczestniczyć w Rodzinnej Czwartakiadzie. Spotkanie rozpoczęło przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” przygotowane przez szkolne koło teatralne „Wesołe skrzaty”.

Jak co roku dzieci i ich rodzice licznie wzięły udział w dziesięciu konkurencjach sportowych. Wśród nich były między innymi: skoki w workach, tor przeszkód, skoki na piłce, wyścigi pojazdów typu „rider”. Na osoby, które zaliczyły wszystkie konkurencje czekały medale i drobne upominki.

W organizację festynu włączyli się rodzice klas I c, II a, III b, III c, Szkolny Wolontariat, Samorząd Uczniowski, Klub Młodego Odkrywcy „EXODUS”, a nawet mamy naszych uczniów z Ukrainy. Na stoiskach nie zabrakło słodyczy, napojów, lodów. Dzieci chętnie bawiły się bańkami mydlanymi, malowały twarze. Z zainteresowaniem obserwowały, a nawet uczestniczyły w ciekawych eksperymentach przygotowanych przez członków KMO „EXODUS”. Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się stoiska z potrawami ukraińskimi oraz loterią fantową. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała Grupa Ratownicza „Nadzieja”. Pod czujnym okiem ratowników można było poćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Cieszymy się, że podczas tegorocznej Czwartakiady dopisała pogoda oraz frekwencja. Miło było patrzeć na zadowolone twarze uczestników. To dowód, że warto kontynuować organizację festynu w przyszłym roku.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, instytucjom, firmom, które zaangażowały się w przygotowanie oraz przeprowadzenie VIII Rodzinnej Czwartakiady.

Organizatorzy

« 1 z 2 »
Skip to content