MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

   

Konkurs plastyczny pt. „Pocztówka bożonarodzeniowa”

 

 

            W okresie przedświątecznym dla klas I-III został zorganizowany konkurs pt.  „Pocztówka bożenarodzeniowa”. Jego inicjatorkami byli wychowawcy świetlicy szkolnej: p. Aneta Komiażyk, p. Agata Dybowska i p. Joanna Osuchowska. Technikę i format wykonania pracy uczniowie mogli wybrać samodzielnie.

Cele konkursu to:

- kultywowanie tradycji samodzielnego wykonywania kartek świątecznych;

- zachęcenie dzieci do twórczości plastycznej;

- rozwijanie pomysłowości i wyobraźni;

- kształcenie umiejętności estetycznego wykonania pracy;

- rozbudzanie wiary we własne siły i możliwości.

            Do organizatorów wpłynęło 69 pocztówek bożonarodzeniowych. Komisja konkursowa (p. Anna Jasińska i p. Patrycja Matyjas) przy ocenie prac brała pod uwagę: samodzielność,  zgodność z tematem, pomysłowość, oryginalność oraz estetykę wykonania.

Wyłonione zostały następujące miejsca:

 Nagroda specjalna:

1.    Baczewska Aurelia kl. II c, wychowawca Rzodkiewicz Urszula

2.    Przeździecki Michał kl. II c, wychowawca Rzodkiewicz Urszula

 

I miejsce :

Klasy I

1.    Arcichowska Alicja kl. I c, wychowawca Tyszka Marzena

2.    Strzyż Maja kl. I b, wychowawca Zakrzewska Iwona

Klasy II

1.    Andruszkiewicz Maja  kl. II f, wychowawca Dębowski Łukasz

2.    Łupińska Iga kl. II a, wychowawca Wasielak Mirosława

3.    Zalewska Lena kl. II f, wychowawca Dębowski Łukasz

Klasy III

1.    Dąbrowski Damian kl. III b, wychowawca Tabędzka Barbara

II miejsce :

Klasy I

1.    Czartoryska Anna kl. I c, wychowawca Tyszka Marzena

2.    Krajewski Hubert kl. I b, wychowawca Zakrzewska Iwona

Klasy II

1.    Deskiewicz Małgorzata kl. II a, wychowawca Wasielak Mirosława

2.    Klimaszewska Oliwia kl. II b, wychowawca Jankowska Grażyna

3.    Zawistowska Joanna kl. II b, wychowawca Jankowska Grażyna

Klasy III

1.    Dąbrowski Damian kl. III b, wychowawca Tabędzka Barbara

III miejsce:

Klasy I

1.    Gosk Maja kl. I b, wychowawca Zakrzewska Iwona

2.    Lutostańska Nikola kl. I b, wychowawca Zakrzewska Iwona

Klasy II

1.    Fiedorczuk Martyna kl. II a, wychowawca Wasielak Mirosława

2.    Brzostowski Bartosz kl. II e, wychowawca Glińska Elżbieta, Pruszkowska Dominika

3.    Łupińska Gabriela kl. II e, wychowawca Glińska Elżbieta, Pruszkowska Dominika

Klasy III

1.    Gołaszewski Wojciech kl. III b, wychowawca Tabędzka Barbara

Wyróżnienia:

Klasy I

1.    Śledziewski Julian kl. I b, wychowawca Zakrzewska Iwona

Klasy II

1.    Gołaszewski Jakub kl. II a, wychowawca Wasielak Mirosława

2.    Jankowska Katarzyna kl. II c, wychowawca Rzodkiewicz Urszula

3.    Miethke Isabella kl. II f, wychowawca Dębowski Łukasz

Klasy III

1.    Michałowski Dawid kl. III b, wychowawca Tabędzka Barbara.

Podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 19 grudnia b. r. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Joanna Osuchowska