MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

   

Konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy

 

 
 

Podobnie jak we wcześniejszych latach w okresie przedświątecznym Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zorganizował konkurs plastyczny na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Odbył się on 12.12.2018 r. Zadaniem uczestników było stworzenie świątecznego stroika z naturalnych materiałów w czasie 1 godziny. Komisja powołana przez organizatora konkursu oceniała przede wszystkim: estetykę wykonania, pomysłowość i oryginalność.

 Z naszej szkoły udział w konkursie wzięły dwa zespoły:

- w kategorii klas I–III uczennice z klasy II F – Julia Dąbek, Karolina Kropiewnicka i Łucja Ratyńska pod opieką wychowawcy świetlicy p. Joanny Osuchowskiej;

- w kategorii klas IV-VI uczennica z klasy IV B – Maria Grabowska oraz uczennice z klasy IV G – Oliwia Stachnik i Maja Marczak pod opieką wychowawcy świetlicy p. Agaty Dybowskiej.

 Obie drużyny zajęły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Uczennice otrzymały nagrody i dyplomy. Bardzo cieszymy się z osiągniętego sukcesu oraz z możliwości wzięcia udziału w konkursie. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć zwycięzców i wykonanych przez nich stroików.

 

Joanna Osuchowska