MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna


 

 

IV Rodzinna "Czwartakiada"


 
 

Już po raz czwarty społeczność naszej szkoły spotkała się na boisku Orlik, aby wziąć udział w sportowych zmaganiach. Tym razem miało to miejsce 11 czerwca 2016 r. Uczniowie i ich rodzice mieli możliwość pokonania przygotowanych przez organizatorów tras oraz zaliczenia ciekawych konkurencji. Wśród nich były: skoki na piłce, tor przeszkód, strzały na bramkę, skoki w workach, bieg na dystansie 60 metrów i wiele innych. Gościliśmy piłkarzy klubu sportowego Olimpia, którzy nie tylko zaprezentowali swoje umiejętności, ale też poprowadzili trening dla naszych uczniów. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa. O posiłek zadbali rodzice. Przygotowali oni stoiska ze zdrową żywnością. Uczestnicy mogli skosztować pysznych kanapek, soków, sałatek owocowych i galaretek.  Dużą atrakcją był wóz strażacki z podnośnikiem. Osoby zainteresowane chętnie korzystały z możliwości popatrzenia na wszystko z góry.

            Nasi wychowankowie po raz kolejny przekonali się, jak ciekawie można spędzać wolny czas poświęcając go na ruch na świeżym powietrzu.

Stowarzyszenie Przyjaciół „Czwórki” oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie, jako organizatorzy IV „Rodzinnej Czwartakiady”, składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom naszego festynu. Dzięki Państwa ofiarności nasze przedsięwzięcie zakończyło się organizacyjnym sukcesem. Każdy ze startujących, których liczba po podliczeniu kart uczestnictwa przekroczyła 240,  za zaliczenie wszystkich konkurencji otrzymał medal, dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie i ZKS Olimpia za wzbogacenie oferty „Czwartakiady” oraz zambrowskim mediom za obecność i relacje z wydarzenia.

Dziękujemy również za przekazane na ten cel środki finansowe i dary rzeczowe wszystkim ofiarodawcom, do których należą:

·         Firma Mlekpol  -p. Edmund Borawski , p. Jacek Werpachowski  i p. Anna Skarzyńska,

·         Firma LIDL- p. Bogumił Dybowski,

·         BS Zambrów- p. Zenona Zalewska,

·         Państwo Grażyna i Jacek Piórkowscy firma PIEER s,c,

·         Pan Andrzej Gołaszewski- firma „Golchem”,

·         Właściciele firmy CHU „Gregorek”,

·         Firma  „Negresco”,

·         Pan  Jan Szelągowski - firma Kontext,

·         Pan  Krzysztof  Krakowski - firma K-MAR,

·         Pani Anna Wieczorek – firma Linguo,

·         Pan Artur Stępień – firma Profil-Druk.

Równie serdeczne podziękowania kierujemy do:

·         rodziców uczniów z klas ekologicznych i prozdrowotnych: I a, I d, I g, II a, II e, III b oraz uczniów z klubu 4H za przygotowanie stoisk ze zdrową żywnością,

·         dziewcząt z koła plastycznego naszej szkoły za zorganizowanie stoiska z malowaniem twarzy,

·         uczniów z Samorządu Uczniowskiego za wszechstronną pomoc w organizacji  „Czwartakiady”.

Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. Szczególnie gorąco dziękujemy paniom: Dorocie Strenkowskiej , Iwonie Wiaksa i Barbarze Tabędzkiej. Pozyskane podczas „Czwartakiady” środki posłużą wzbogaceniu bazy dydaktycznej szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszych sportowców.

W imieniu organizatorów - Ryszard Świderski