Lekcja plastyki w klasie trzeciej A

W piątek 14 grudnia gościliśmy w naszej klasie panią Anię Jasińską, mamę Oliwiera, która przeprowadziła ciekawą lekcję plastyki.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to doskonała okazja, by wykonywać ozdoby świąteczne. Dzieci do takich warsztatów zachęcać nie trzeba, pięknie ozdabiały figurki z masy solnej. Powstały kolorowe Gwiazdki, Aniołki i Mikołaje. Z końcowych efektów wszyscy byli zadowoleni i z dumą prezentowali swoje arcydzieła. Własnoręcznie wykonane ozdoby dzieci zabrały do domu i udekorują nimi własne choinki.

Dziękujemy pani Ani Jasińskiej za ciekawe zajęcia.

Monika Chaberek

Wioletta Walasek