KIERMASZ SŁODKOŚCI

W dniu 11.10.2018 r. uczniowie wraz z opiekunami szkolnego wolontariatu zorganizowali kiermasz słodkości. Tego dnia wolontariusze sprzedawali własnoręcznie przygotowane gofry, galaretki, ciasta, babeczki itp. smakołyki. Dochód ze sprzedaży został przekazany na realizację zadań szkolnego wolontariatu.

Podobnie jak w ubiegłym roku, wolontariusze zaplanowali przeprowadzenie wielu akcji charytatywnych m.in.: „Słoiczek szczęścia”, zbiórkę żywności i przyborów szkolnych dzieciom z ubogich rodzin, a także kontynuowanie II edycji ogólnopolskiego projektu Podaj Dobro Dalej.

Warto też wspomnieć, że 22 października będziemy gościć w naszej szkole uczniów z węgierskiej Szkoły Podstawowej w Galgaheviz. Spotkanie zorganizowane jest przez szkolny Wolontariat, we współpracy z Wolontariatem Misyjnym Salvator oraz Fundacją im. Heleny Kmieć.

Szkolny Wolontariat