Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

7 listopada 2018 r. w czytelni szkolnej odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt ,,Mój  ulubiony bohater książkowy’’. Konkurs zorganizowany został dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie. Prace inspirowane były zainteresowaniami czytelniczymi uczestników. Do biblioteki szkolnej napłynęło  kilkadziesiąt ciekawych prac, wykonanych różnymi technikami.

Jury w składzie: p. Elżbieta Wojtkowska – nauczyciel plastyki, p. Małgorzata Spiegel i  Joanna  Wiaksa -  nauczyciele  bibliotekarze,  przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych, biorąc pod uwagę estetykę, zgodność z tematem oraz  oryginalność i pomysłowość prac.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, które uroczyście wręczyli p. wicedyrektor  Aldona Wiśniewska i p. dyrektor  Ryszard  Świderski.

Wyniki konkursu w kategorii klas IV :

I miejsce- Kamil Pękała

II miejsce- Amelia Wiśniewska

III miejsce- Paulina Kotowska

w  kategorii klas V-VII :

I miejsce- Kinga Jastrząb

II miejsce- Julia Wieczorek

III miejsce- Jakub Śledziewski

Wyróżnienia:

Kacper Zawistowski

Szymon Krajewski

Małgorzata Milewska

Miłosz Dybowski

Maja Wądołowska

Oliwia Walulik

Szymon Dzieniszewski

Piotr Ziemak

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do odwiedzania  naszej biblioteki. Szczególne podziękowania składam nauczycielom pod kierunkiem których wykonano prace- p .Elżbiecie Wojtkowskiej i p. Magdalenie Rusieckiej.

Organizator:

Agnieszka Stachnik