MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

 

   

Lista dzieci  zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjętych do klas I
 w roku szkolnym 2020/21

 

 
     

1.     Baczewski Julian

2.     Baran Zofia

3.     Bielicki Kamil

4.     Borawska Amelia

5.     Brulińska Daria

6.     Brzostowski Krystian

7.     Choiński Oliwier

8.     Chorodyńska Sandra

9.     Choromański Jakub

10.                      Czech Marcin Igor

11.                      Dąbkowski Bartłomiej

12.                      Dąbrowski Aleksander

13.                      Denkiewicz Franciszek

14.                      Gosk Katarzyna

15.                      Grądzka Nikola

16.                      Grodzka Zuzanna

17.                      Grodzki Alan

18.                      Gromek Anna Maria

19.                      Gutowska Zuzanna

20.                      Jędras Julia

21.                      Kabala Natan

22.                      Kamiński Julian

23.                      Kowalik Aleksandra Maria

24.                      Kowalska Blanka

25.                      Kropiewnicka Paulina

26.                      Kruszewska Agata

27.                      Kwiatkowski Aleksander

28.                      Lipska Aleksandra

29.                      Łapiński Hubert

30.                      Łapiński Jan

31.                      Łuba Marcin

32.                      Łupińska Nadia

33.                      Maleszewska Antonina

34.                      Matuszelańska Natalia

35.                      Milewska Maria

36.                      Milewska Zuzanna

37.                      Moczulska Zuzanna

38.                      Modzelewska Wiktoria

39.                      Murawski Wiktor

40.                      Niewiadomska Maja

41.                      Parafińska Wiktoria

42.                      Piszczatowska Aleksandra

43.                      Poreda Julia Narin

44.                      Różańska Sophie

45.                      Rzodkiewicz Oskar

46.                      Sierociuk Miłosz

47.                      Skarzyński Dawid

48.                      Staszko Blanka

49.                      Strzeszewska Nadia

50.                      Szeligowski Aleksander

51.                      Śledziewska Alicja

52.                      Śledziewski Jakub

53.                      Święcka Aleksandra

54.                      Targońska Zofia

55.                      Wiśniewska Lena

56.                      Załuska Kornel

57.                      Zawadzka Antonina

58.                      Ziółkowska Magdalena

59.                      Żukowski Oliwier

60.                      Żulińska Małgorzata

 

Prosimy o potwierdzenie woli wysłania dziecka do szkoły do dnia 18 maja 2020r. Potwierdzenie może być telefoniczne- na numer szkoły : 862714468, lub mailowe na adres szkoły: czworka@sp4zambrow.pl

Uzyskanie potwierdzeń jest niezbędne do zakończenia procesu rekrutacji.

Ostateczna lista przyjętych uczniów zostanie opublikowana  w dniu 22 maja 2020r. na stronie szkoły.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Elżbieta Glińska