Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach 13-17.12.2021 r. nauczyciele świetlicy szkolnej zorganizowali kiermasz ozdób i dekoracji z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Stoisko, które zostało usytuowane obok sali świetlicy nr 26 cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów (głównie z klas I-III), ale także nauczycieli.

W sprzedaży było wiele świątecznych gadżetów wykonanych własnoręcznie. Dzieci kupowały zarówno pamiątki, jak i słodkości. Najszybciej rozchwytywane były: bombki styropianowe wykonane metodą decoupage, choinki z łańcucha na stożku, stroiki na drewnie wykonane z gałęzi oraz żywych i sztucznych elementów, a także pocztówki z życzeniami wykonane przez dzieci i nauczycieli.

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy szkolnej i nie tylko. Część pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych została przekazana na pomoc Filipkowi Nowackiemu chorującemu na SMA.

Aneta Komiażyk