MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

   

Szanowni Państwo!

 

 
 

Od dnia dzisiejszego (25.03.2020r.) rozpoczynamy nauczanie zdalne. Nauczyciele będą przesyłać  informacje i zadania dla uczniów poprzez moduł: ZADANIA DOMOWE, zgodnie z planem lekcji. Realizowane będą także nowe treści. Prosimy Państwa o kontrolowanie pracy dzieci oraz udzielenie im wsparcia i pomocy w tej niecodziennej sytuacji. Wiemy, że są to nowe i trudne dla Państwa obowiązki, ale tylko w taki sposób możliwe będzie zachowanie ciągłości nauczania.

Bardzo prosimy o udostępnienie uczniom komputerów  do nauki zdalnej. Postaramy się tak organizować  nauczanie, aby uczniowie spędzali przed nimi jak najmniej czasu. Muszą jednak mieć do niego dostęp codziennie. W przypadku pojawienia się sytuacji uniemożliwiających dziecku dostęp do komputera lub telefonu, prosimy o taką informację.

Nauczyciele w najbliższych dniach prześlą Państwu informację o dniu i godzinach konsultacji poprzez portal Librus – moduł WIADOMOŚCI  oraz o innych formach kontaktu. Mamy nadzieję, że pozwoli to na bieżąco wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

Z góry bardzo dziękujemy za współpracę i życzymy dużo, dużo zdrowia.

Dyrekcja szkoły