Warunki ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży

w roku szkolnym 2018/2019

Poniżej, znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie. Proszę uprzejmie o zapoznanie się.

W bieżącym roku decyzją Rady Rodziców z dnia 20 września 2018 została przyjęta oferta Firmy Inter Risk VienaInsuranceGroup S.A. którą prezentujemy poniżej.

W ramach rozwijania oferty i dostosowywania warunków ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, Firma Inter Risk przygotowała dla Państwa trzy zróżnicowane propozycje uzależnione od zakresu i sum ubezpieczenia, a co za tym idzie również składką .

Wszystkie propozycje znajdują się w poniższym linku: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline W pojawiającej się stronie wpisać w miejscu NUMER: d5jjy  (jest to numer wyłącznie dla uczniów naszej szkoły)

Wariant 1 i 2 jest możliwy tylko do wykupienia indywidualnego przez rodziców, którzy chcą dostosować zakres ubezpieczenia do własnych oczekiwań, za pośrednictwem podanego powyżej linku i dokonać płatności on-line bez angażowania w to Szkoły i wychowawców. Wariant 3 jest wariantem podstawowym i będzie możliwość wykupienia jego także w sposób tradycyjny, wpłacając pieniążki u wychowawców, po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i składając stosowny podpis na liście, jak również indywidualnie za pośrednictwem podanego powyżej linku jak w Wariancie 1 i 2

Przed podjęciem decyzji o wykupieniu ubezpieczenia dla swoich pociech bardzo proszę o zapoznanie się z krótką prezentacją, która pomoże Państwu zapoznać się z tematem ubezpieczeń szkolnych jak również ułatwi podjęcie decyzji: (link do pliku: akcja szkolna 2018_ważne informacje_08 2018_final.pdf)

W razie problemów z obsługą strony na której znajduję się oferty tu znajdziecie instrukcję użytkownika: (link do pliku: Aplikacja Edu Online – Prezentacja)