MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

 

 

Warunki ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży

w roku szkolnym 2018/2019

 

 
 

Poniżej, znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie. Proszę uprzejmie o zapoznanie się.

W bieżącym roku decyzją Rady Rodziców z dnia 20 września 2018 została przyjęta oferta Firmy Inter Risk VienaInsuranceGroup S.A. którą prezentujemy poniżej.

W ramach rozwijania oferty i dostosowywania warunków ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, Firma Inter Risk przygotowała dla Państwa trzy zróżnicowane propozycje uzależnione od zakresu i sum ubezpieczenia, a co za tym idzie również składką .

Wszystkie propozycje znajdują się w poniższym linku: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline W pojawiającej się stronie wpisać w miejscu NUMER: d5jjy  (jest to numer wyłącznie dla uczniów naszej szkoły)

Wariant 1 i 2 jest możliwy tylko do wykupienia indywidualnego przez rodziców, którzy chcą dostosować zakres ubezpieczenia do własnych oczekiwań, za pośrednictwem podanego powyżej linku i dokonać płatności on-line bez angażowania w to Szkoły i wychowawców. Wariant 3 jest wariantem podstawowym i będzie możliwość wykupienia jego także w sposób tradycyjny, wpłacając pieniążki u wychowawców, po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i składając stosowny podpis na liście, jak również indywidualnie za pośrednictwem podanego powyżej linku jak w Wariancie 1 i 2

Przed podjęciem decyzji o wykupieniu ubezpieczenia dla swoich pociech bardzo proszę o zapoznanie się z krótką prezentacją, która pomoże Państwu zapoznać się z tematem ubezpieczeń szkolnych jak również ułatwi podjęcie decyzji: (link do pliku: akcja szkolna 2018_ważne informacje_08 2018_final.pdf)

W razie problemów z obsługą strony na której znajduję się oferty tu znajdziecie instrukcję użytkownika: (link do pliku: Aplikacja Edu Online – Prezentacja)

Zgłaszanie roszczeń z ubezpieczenia NNW: (link do pliku: Zgłoszenie szkoduIR.odt)

ZAŁĄCZNIKI:

1. EDU PLUS - kluczowe informacje o ubezpieczeniu szkolnym

2. Prezentacja EDU PLUS

3. Ubezpieczenie szkolne dla Twojego dziecka

4. Zgłoszenie szkody

5. Lista osób opłacających składkę ubezpieczeniową

6. Obowiązek Informacyjny Administratora Danych Osobowych

7. Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

8. Karta zalet EDU PLUS