Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn

Jak co roku 8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Tego dnia dziewczynki z klas I-III ubrane były odświętnie, w spódnice oraz sukienki. Natomiast uczniowie klas starszych podczas lekcji on-line mieli możliwość ustawienia w tle lekcji motywu kwiatów. W dniu swego święta wszystkie dziewczynki zwolnione były z odpowiedzi ustnych.

Nie zapomnieliśmy także o wszystkich mężczyznach, dlatego też 10 marca odbył się szkolny Dzień Mężczyzn. Tego dnia świętowali wszyscy mężczyźni, zarówno ci starsi jak i ci młodsi, ubierając krawat lub muszkę. Ponadto chłopcy nie byli odpytywani ustnie.

Dodatkowo Samorząd Uczniowski nagrał film z uroczystymi życzeniami dla naszych pań, panów, dziewczynek oraz chłopców. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za wspólną zabawę!


Samorząd Uczniowski

Skip to content