MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

 

 

MISTRZ DOBREGO ZACHOWANIA

 

WYDARZENIA KULTURALNE

PRAWA I OBOWIĄZKI UCZNIA

PROCEDURY KORZYSTANIA Z TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH 

MODEL ABSOLWENTA

ZASADY OCENIANIA ZACHOWANIA

REGULAMIN  ZMIANY OBUWIA

REGULAMIN DYŻURÓW UCZNIOWSKICH

OGÓLNE KRYTERIA
WYSTAWIANIA OCEN

WYMAGANIA PROGRAMOWE
W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

WYMAGANIA PROGRAMOWE
Z MATEMATYKI W KLASIE IV

WYMAGANIA PROGRAMOWE
Z MATEMATYKI W KLASIE V

WYMAGANIA PROGRAMOWE
Z MATEMATYKI W KLASIE VI

WYMAGANIA PROGRAMOWE
Z JĘZYKA POLSKIEGO

WYMAGANIA PROGRAMOWE
Z PRZYRODY

KRYTERIA OCENIANIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

WYMAGANIA EDUKACYJNE
Z HISTORII W KLASIE IV

WYMAGANIA EDUKACYJNE
Z HISTORII W KLASIE V

WYMAGANIA EDUKACYJNE
Z HISTORII W KLASIE VI

PRZEDMIOTOWE ZASADY OCENIANIA Z PLASTYKI

PRZEDMIOTOWE ZASADY OCENIANIA Z ZAJĘĆ TECHNIKI

WYMAGANIA EDUKACYJNE
Z RELIGII

REGULAMIN ZACHOWANIA SIĘ UCZNIÓW W CZASIE PRZERW

KALENDARZ ROKU
SZKOLNEGO 2016/2017

GODZINOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ
(DZWONKI) 
 

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

REGULAMIN KORZYSTANIA
Z PODRĘCZNIKÓW

 

 

 

 

WZOROWI UCZNIOWIE


 

(średnia ocen ≥ 5,00 oraz wzorowe zachowanie

zgodnie z wynikami klasyfikacji w roku szkolnym 2015/2016)

 

 
 

 

KLASA IV A

Czajkowska Lidia Maria       Dębek Anna   Olszewska Aleksandra       Suchcicka Wiktoria   Ziemak Piotr
KLASA IV B
Sakowicz Hubert     Tatko Mateusz    Grodzki Przemysław    Grodzka Karolina     Kulesza Natalia 
KLASA IV C
    Błażuk Jan   Dietrich Marlena   Świerżewski Szymon Piotr   Cichowska Dominika    
KLASA IV D

Krajewska Kinga    Dmochowski Daniel
 

KLASA V A

 
Elżbieta Maria Gosk Bartosz Śledziewski    Natalia Miros  Aleksandra Grabowska
 

KLASA V B
     
Julia Truchel Aleksandra Rosiak Julia Wojtkowska Klaudia Kurzyna  

 

               
KLASA V C
       
    Dominika Zawistowska        
   

 

KLASA V D

 

 

Zofia Milewska

 

KLASA VI A

       
  1. Dzwonkowska Karolina

  2. Baczewska Iga

  3. Boguszewska Dominika

  KLASA VI B  
 
  1. Gromek Lena - najlepszy absolwent roku szkolnego 2015/2016
  2. Tarnowska Klaudia
  3. Dybowski Bartosz
  4. Aronowicz Oliwia
 
  KLASA VI C  
 
  1. Skarżyńska Maja
  2. Kolińska Izabela
  3. Krajewska Julia
 
  KLASA VI D  
 

1.    Jałbrzykowski Mateusz

 

 

 


LAUREACI ROKU SZKOLNEGO 2015/2016


WYKAZ ABSOLWENTÓW SP 4
W LATACH

1963/1964
2011/2012

ABSOLWENCI
ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 

ABSOLWENCI
ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

 

ABSOLWENCI
ROKU SZKOLNEGO 2013/2014


ABSOLWENCI
ROKU SZKOLNEGO 2012/2013


ZNANI ABSOLWENCI
SP 4

 

WZOROWI UCZNIOWIE
 ROKU SZKOLNYM 2014/2015


WZOROWI UCZNIOWIE
 ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

WZOROWI UCZNIOWIE
 ROKU SZKOLNYM 2012/2013