MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

 

 
 

 

Nasze sukcesy:

ROK SZKOLNY 2017/2018

«    WYRÓŻNIENIE w powiatowym konkursie "Mój Mikołaj" organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie (Julia Ostrowska i Oliwier Jasiński).

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

«    I miejsce w konkursie "Barwy biało-czerwone"

«   I miejsce w konkursie plastycznym "Jestem przyjacielem ziemi" (Igor Tymiński)

«  Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Jestem przyjacielem ziemi" (Oliwier Jasiński)

«  WYRÓŻNIENIE w „Konkursie Walentynkowym” organizowanym przez SU na najpiękniejszą walentynkową dekorację drzwi klasopracowni. Wykonawcami elementów dekoracji sali nr 25 byli uczniowie klas II (opiekunowie: p. Aneta Komiażyk i p. Łukasz Dębowski).

«  III miejsce w kategorii klas I w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustracje do wierszy Władysława Broniewskiego” zajęła Jagoda Kamińska z kl. I B (opiekun p. Aneta Komiażyk).

«  W konkursie plastycznym pt. „Figurka aniołka” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie wychowankowie świetlicy otrzymali:

- nagrodę specjalną – Oliwia Walulik z kl. III D (opiekun p. Aldona Wołosz)

- wyróżnienie – Filip Porowski z kl. III A (opiekun p. Aldona Wołosz)

- wyróżnienie – Oliwier Jasiński z kl. I A (opiekun p. Anna Jasińska)

«  III miejsce w kategorii klas III w szkolnym konkursie recytatorskim „Cztery pory roku” zajął Gabriel Lutostański z kl. III E (opiekun p. Aldona Wołosz).

«  W ramach „Szkolnych Dni Dziedzictwa Kulturowego” I miejsce w konkursie fotograficznym „Zabytki Zambrowa i okolic w obiektywie” (opiekun: p. Aldona Wołosz i p. Anna Jasińska) – wykonanie: Polina Kovalenko (klasa I A).

«  W ramach „Szkolnych Dni Dziedzictwa Kulturowego”I miejsce za wykonanie najciekawszego plakatu promującego zabytki Zambrowa i okolic (opiekun: p. Aldona Wołosz i p. Anna Jasińska) – wykonanie: Weronika Przeździecka i Oliwia Walulik (klasa III D).

ROK SZKOLNY 2015/2016

«   III miejsce w konkursie „W barwach biało- czerwonych” za zaangażowanie, czyli: wykonanie plakatów promujących przywiązanie do naszych barw narodowych, wykonanie biało- czerwonych flag oraz dekorację sali.

«   I miejsce w konkursie „W barwach biało- czerwonych” za wykonanie plakatu (opiekun: p. Aldona Wołosz) promującego przywiązanie do naszych barw narodowych.

«  III miejsce dla „Echa Czwórki” w międzyszkolnym konkursie na gazetkę promującą czytelnictwo, w ramach programu „Książki naszych marzeń”, ogłoszonym przez bibliotekę Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie. Opiekunowie redakcji: Aneta Komiażyk i Edyta Kossakowska- Wołpiuk (wychowawcy świetlicy).

«   III miejsce za plakat o zdrowej żywności wykonany w ramach programu "Trzymaj formę". Plakat wykonały dzieci z kas  I pod kierunkiem opiekunów: p. Anety Komiażyk i p. Patrycji Rajch.

«   I miejsce w międzyszkolnym konkursie na najpiękniejszy "STROIK BOŻONARODZENIOWY" zorganizowanym przez Centrum Kultury w Zambrowie. Drużynę reprezentowały uczennice z kl. II D - Roksana Murawska, Oliwia Walulik i Julia Wieczorek (rok szkolny 2015/2016).

«   "NAJCIEKAWSZE PUDEŁKO ŚWIĄTECZNE"

«   Stroik Bożonarodzeniowy

«   Jesienne bukiety

«   Nagrodzona praca Aleksandry Kalinowskiej z kl. III w Międzyszkolnym  Konkursie Plastycznym „Obudziła się przyroda w parkach, sadach i ogrodach”.  Organizatorem konkursu była szkolna świetlica SP nr 5 w Zambrowie.

«  I miejsce  w międzyszkolnym konkursie na najpiękniejszy  „STROIK BOŻONARODZENIOWY” zorganizowanym przez Centrum Kultury w Zambrowie. Drużynę reprezentowały: Zuzanna Dąbrowska , Karolina Łatka  i Julia Modzelewska.

«  II miejsce  w międzyszkolnym konkursie na najpiękniejszy  „STROIK BOŻONARODZENIOWY” zorganizowanym przez Centrum Kultury w Zambrowie. Drużynę reprezentowały: Nicola Gołaszewska, Kinga Targońska oraz Izabela Wojsz. 

«  I miejsce  w międzyszkolnym konkursie na najpiękniejszy „Bukiet Jesieni” zorganizowanym przez Centrum Kultury w Zambrowie. Drużynę reprezentowały Amelia Piórkowska, Natalia Łaska oraz Maja Skarżyńska.

«   II miejsce  w międzyszkolnym konkursie na najpiękniejszy „Bukiet Jesieni” zorganizowanym przez Centrum Kultury w Zambrowie. Drużynę reprezentowały: Karolina Łatka, Julia Modzelewska i Kamila Nagórka.