„Spotkanie z muzyką”

We wtorek 20 grudnia w szkole odbyła się audycja muzyczna związana z nadchodzącymi świętami. Uczniowie klas I –III uważnie słuchali utworów wykonywanych na kontrabasie, klarnecie i organach. Na scenie spotkali się: Śnieżynka, Elfy i Chochlik. Ten ostatni, niestety nie lubił Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci miały za zadanie przekonać Chochlika swoim śpiewem, tańcami do zmiany zdania. Piosenki „Święta, święta”, „ Choinka zielona”, „Pada śnieg” i wiele innych  wprowadziły cudowny świąteczny nastrój.  Udzielił się on również Chochlikowi, który na koniec spotkania życzył już dzieciom radosnych świąt i wymarzonych  prezentów pod choinką.

Wioletta Walasek