MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

   

LAUREACI  MIĘDZYSZKOLNEGO  KONKURSU „ENGLISH  EXPERT” W LATACH  2005 – 2014

 

 
 

ROK

IMIĘ I NAZWISKO

KL.V

SZKOŁA

ROK

IMIĘ I NAZWISKO

KL.VI

SZKOŁA

2005

1.Kamila Misztalewska

2.Maciej Kulesza

3.Beata Borzuchowska

 

SP4

SP4

SP4

2005

1.Michał Kozioł
2.Krzysztof Dąbkowski
3.Milena Bąkowska

SP4

SP4

SP4

2006

1. Alan Rashid

2. Weronika Maciejewska

3. Monika Kowalczyk 

 

SP4

SP4

SP4

2006

1. Kamila Misztalewska

2. Beata Borzuchowska

3. Marcin Łabanowski 

 

SP4

SP4

SP5

2007

1. Margaret Ostrowska 

2. Krzysztof Kosakowski 

3. Jakub Piłkowski

 

SP4

SP4

SP3

2007

1.Magdalena Miazga

2. Alan Rashid

3.Julia Kryszczuk

SP3

SP4

SP3

2008

1.Kacper Leszczyński

2. Maciej Gutowski

3. Aleksandra Jendrych

 

SP3

SP4

SP4

2008

1. Wiktoria Piórkowska

2. Krzysztof Kosakowski

3. Maria Leszczyńska

SP4

SP4

SP4

2009

1. Damian Wyszołmirski

2. Anna Lubowicka

3. Martyna Burdzy

 

SP5

SP4

SP4

2009

1.Kacper Leszczyński

2. Piotr Zalewski

3. Maciej Gutowski

SP3

SP4

SP4

2010

1. Kamila Pieńczykowska

2. Adrian Woźniak

3. Patryk Biskupski

 

SP4

SP5

SP3

2010

1. Damian Wyszołmirski

2. Martyna Burdzy

3. Anna Lubowicka

SP5

SP4

SP4

2011

1. Zofia Powichrowska

2. Zuzanna Jabłońska

3. Wiktoria Marciniak

 

SP5

SP4

SP4

2011

1. Kamila Pieńczykowska

2. Adrian Woźniak

3. Marcin Godlewski

SP4

SP5

SP3

2012

 

 

 

1. Michał Przerwa

2. Julia Przybylska

3. Urszula Choromańska

SP4

SP4

SP3

2012

1. Wiktoria Marciniak

2. Weronika Leszczyńska

3. Zuzanna Jabłońska

SP4

SP5

SP4

2013

1.Julia Modzelewska

2. Anna Gontarska

3. Julia Gałązka

SP4

SP5

SP5

 

2013

1. Julia Przybylska

2. Urszula Chorodyńska

3. Michał Przerwa

SP4

SP3

SP4

2014

1. Maciej Śledziewski

2. Anastazja Piórkowska

3. Aleksandra Ostasiewicz

 

SP4

SP4

SP4

2014

1. Anna Gontarska

2. Julia Gałązka

3. Julia Modzelewska

SP5

SP5

SP4

2014

1. Iga Baczewska

2. Anna Godlewska

3. Lena Gromek

KL. IV

SP4

SP3

SP4