„Dziennik Cwaniaczka’’

Dziennik Cwaniaczka’’ to ostatnio jedna z najbardziej popularnych i lubianych książek dla dzieci.

Z tym większą radością uczniowie naszej szkoły udali się 26 września 2016 roku do kina na projekcję filmu „Dziennik Cwaniaczka 3’’. Widzowie bawili się świetnie, o czym świadczyły gromkie wybuchy śmiechu, ale i … strachu. Opowieść skautów to humor w najczystszej postaci.

Nasze wyjście do kina ubiegło też, obok rozrywkowego, charakteru edukacyjnego, bowiem „Dziennik  Cwaniaczka 3’’ poprzedzony był lekcją o reklamie. Dowiedzieliśmy się, jak powstaje reklama, jak się ją tworzy, jakie są jej rodzaje.

Tak więc czas na reklamę: Obejrzyj „Dziennik Cwaniaczka’’ – odpoczniesz, zrelaksujesz się i … będziesz go długo pamiętał.

Anna Dębek

Lidia Czajkowska