Szkolny Konkursu Wiedzy „Jan Paweł II – Święty”

Szkolny Konkurs Wiedzy „Jan Paweł II – Święty” odbył się w naszej szkole 02.03.2017 r. Organizatorką konkursu była Maria Lubowicka. Celem konkursu było  pielęgnowanie pamięci o ojcu świętym Janie Pawle II. Uczestnicy  pogłębili wiedzę o życiu, nauczaniu i świętości papieża Jana Pawła II,  kształtowali postawy szacunku i uznania dla papieża Polaka. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, to znak, że wiedzą oni, kim był Jan Paweł II i chcą poznawać jego działalność. W konkursie wzięło udział 26 uczniów z klas IV – VI.

Oto zwycięzcy:

1.    Szymon Karol Krajewski kl. IV b  -  27 pkt. – miejsce I (opiekun Maria Lubowicka)

2.    Anna Dębek kl. V c - 26,5 pkt. – miejsce II (opiekun Elżbieta Olkowska)

3.    Przemysław Grodzki kl. V  b  - 25,5 pkt. – miejsce III (opiekun Elżbieta Olkowska)

4.    Kacper Kalinowski kl. IV d  -  24 pkt. – wyróżnienie (opiekun Maria Lubowicka).

Uczniowie ci otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Maria Lubowicka