MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

   

Otrzęsiny

 

 
 

W poniedziałek 24 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas IV. Tegoroczna uroczystość odbyła się pod hasłem „Pierwsze koty za płoty, czyli otrzęsiny 2016”. Udział w niej wzięli uczniowie czterech klas wraz z wychowawcami. Na uroczystości obecna była także Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz Rodzice.

Uczniowie poszczególnych klas znacznie różnili się od siebie wyglądem. Klasę IV A stanowili „Dachowcy” ubrani na żółto, IV B niebieskie „Miauczki”, IV C zielone „Syjamy”, a IV D czerwone „Persy”.

Uroczystość rozpoczęła się prezentacją każdej klasy. Następnie przedstawiciele poszczególnych klas wcielili się w postać sławnej osoby, a zadaniem jury było odgadnąć, kto kryje się za przebraniem. Trzecia konkurencja polegała na zaśpiewaniu tekstu lektury szkolnej do wylosowanej melodii. Ostatnią stanowiły zawody sportowe, przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Dodatkową atrakcją był tunel strachu wykonany przez członków Samorządu Uczniowskiego. Po zakończeniu wszystkich konkurencji czwartoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie bawili się na dyskotece szkolnej.

Marlena Krzeszewska