Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Odblaskowa klasa”

We wrześniu 2016 roku klasa II g wzięła udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez KANDO Plus „Odblaskowa klasa”. Celem konkursu była popularyzacja akcesoriów odblaskowych wśród dzieci.

Wykonaliśmy i przesłaliśmy kilka zdjęć na ten konkurs. 25 października okazało się, że nasza klasa zdobyła wyróżnienie i otrzymała dyplom oraz nagrodę: bon w kwocie 200 zł na zakup akcesoriów odblaskowych. Każde dziecko ma dostać również odblaskową zawieszkę Happy.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego sukcesu, gdyż w konkursie brało udział ponad 250 zdjęć z całej Polski, a jego poziom był bardzo wysoki. Ogromna ilość prac skłoniła organizatorów do ogłoszenia II etapu.

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania za udział w konkursie dzieciom i rodzicom. Gratuluję!

Iwona Zakrzewska