Spotkanie autorskie

26 kwietnia 2017 roku odbyło się spotkanie autorskie z pisarką p. Beatą Ciecierską. Uczestniczyła w nim klasa IV b wraz z wychowawczynią Iwoną Leszczyńską i nauczycielką biblioteki Joanną Wiaksą.

Przed przybyciem autorki dzieci zwiedziły i poznały ogólne zasady funkcjonowania biblioteki.

Pani Beata Ciecierska rozpoczęła spotkanie od przedstawienia siebie i swojej pracy pisarskiej. Zaciekawiła uczniów, pokazując rękopisy książek i prezentując 3 wydania książkowe: ''I tylko niebo'', ''Skrzydlata'', ''Czwórka z podwórka''. Ostania pozycja to najnowsza książka adresowana przede wszystkim do  dzieci. Pięknie wydana, opatrzona ilustracjami do kolorowania.

W dalszej części spotkanie nabrało charakteru interaktywnego. P. Ciecierska poprowadziła warsztaty, podczas których uczniowie poznawali własne zainteresowania, utrwalali wiedzę nt. treści baśni i bajek. Świetny kontakt pisarki z publicznością stworzył bardzo miłą atmosferę.

Po spotkaniu można było kupić najnowszą książkę pt. ''Czwórka z podwórka'', po czym zdobyć autograf autorki.

Z niecierpliwością czekamy na nową książkę p. Beaty Ciecierskiej.

Iwona Leszczyńska

Joanna Wiaksa