NARODOWY  DZIEŃ  SPORTU

W SZKOLE  PODSTAWOWEJ  NR  4

W dniu 1 października 2016 roku  w wielu miastach w Polsce obchodzono III  Edycję   Narodowego   Dnia  Sportu.   Jest to akcja ogólnopolska, której głównym celem jest  propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez popularyzowanie  aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży a także dorosłych  Polaków .

W ramach przystąpienia do akcji w Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie zorganizowano imprezę rekreacyjno – sportową w dniu

7 października 2016 roku, która odbyła się na hali sportowej.

Głównymi inicjatorami i organizatorami imprezy byli .animatorzy sportu lokalnego p. Grażyna Łamarz i p. Iwona Wiaksa.

W imprezie sportowej wzięło udział  120 uczniów z klas III – IV.

Tematem przewodnim było zorganizowanie i przeprowadzenie

gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie współzawodnictwa z wykorzystaniem różnych przyborów sportowych.

Wszystkie drużyny biorące udział w imprezie sportowej otrzymały pamiątkowe dyplomy i symboliczne nagrody w postaci słodyczy.

Cała impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.

To była wspaniała zabawa dla dzieci  i  nauczycieli , którym serdecznie dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.

G. Łamarz,, I. Wiaksa