Dyskoteka andrzejkowa

Kamień z napisem love” czy ‘Happy’ czy to tylko niektóre tytuły znanych przebojów, które mogli usłyszeć uczniowie klas IV-VI podczas szkolnej dyskoteki andrzejkowej.

Organizatorem całej imprezy, która odbyła się 23 listopada był Samorząd Uczniowski, który przygotował na ten wyjątkowy wieczór ciasta oraz inne smakołyki. Oczywiście, żeby tradycji stało się zadość, wróżbita Jakub przepowiadał przyszłość  tym, którzy chcieli dowiedzieć się czy ich życie zostanie „usłane różami”.  Zaglądając w przyszłość wszyscy pamiętali o tym, że wróżby należy traktować tylko jako żarty i zabawę. I tak też było. Śmiech, dobra muzyka oraz wspaniała atmosfera dominowały tego wieczoru.

Serdecznie dziękujemy uczniom klasy II B za dobre serce, dzięki którym zakupiona zostanie nagroda główna na szkolną loterię mikołajkową. Podziękowanie kierujemy również dla p. Jacka Kalupy- jak zawsze za niezawodną oprawę muzyczną oraz dla p. Anety Komiażyk oraz p. Łukasza Dębowskiego za pomoc w sprawowaniu opieki nad uczniami.

Ewelina Łuniewska