Obchody „Dnia Chłopaka

Dnia 30 września 2016r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka, który obfitował w różne atrakcje. Tego dnia Samorząd Uczniowski przeprowadził pierwszą w tym roku szkolnym akcję pt: „Dzień Wąsów i Brody”, która zorganizowana została  w ramach konkursu „Najaktywniejsza klasa”. Wśród klas I-III na wyróżnienie  zasługują klasy: I A, II A, II B oraz III B, zaś w kategorii klas IV-VI:  IV B, VI A, VI C, VI D.

Nie zapomnieliśmy również o życzeniach dla naszych kolegów. Czego życzyliśmy chłopcom w tym wyjątkowym dla nich dniu? Aby czyści i pachnący byli, sale wietrzyli, śmieci wynosili, a do szkoły po nauki w radosnych podskokach pędzili.

Na deser dnia 3 października zorganizowaliśmy szkolną dyskotekę dla uczniów klas IV-VI, na której nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy. Inicjatorem imprezy był oczywiście Samorząd Uczniowski.  Serdecznie dziękujemy uczniom za liczne przybycie, wspaniałą zabawę i godną postawę. Specjalne podziękowania kierujemy do p. Jacka Kalupy za oprawę muzyczną  całej zabawy.

Patrycja Kossakowska kl. VIC

Magdalena Modzelewska kl. VIC