Zbiórka makulatury 2016 /2017

Przez cały rok szkolny 2016/2017 będzie trwała zbiórka makulatury w ramach Ogólnopolskiej Akcji ,,Przywróćmy Dzieciom Uśmiech” zorganizowanej przez Fundację ,,Przyjazny Świat Dziecka”. Przypominamy, że celem akcji jest zebranie środków finansowych na pomoc Rodzinnym Domom Dziecka.

Pomoc ta realizowana będzie w szczególności poprzez dofinansowanie remontów i wyposażenie placówek, finansowanie zakupu podręczników i przyborów szkolnych, zakup zabawek, opłatę zajęć sportowych i rekreacyjnych czy też organizowanie i finansowanie wyjazdów wakacyjnych.

Prosimy, aby uczniowie zapisywali ilość zebranej makulatury na kartach od fundacji.

Samorząd Uczniowski  :-)