WOŚP 2017

Miesiąc styczeń wszystkim kojarzy się z WOŚP. Nam, członkom Samorządu Uczniowskiego także. To właśnie wtedy, tysiące wolontariuszy, nie zważając na pogodę wyrusza na ulicę miast, aby zebrać fundusze na wcześniej wytyczony cel.  Również i tym razem społeczność uczniowska SP 4 aktywnie włączyła się w tę akcję.

Z tej okazji dnia 11 stycznia odbyła się w naszej szkole dyskoteka dla uczniów klas III-VI, której organizatorem był Samorząd Uczniowski. Podczas zabawy można było zakupić pyszne ciasta, które sprzedawane były przez uczniów klas III B, D, F oraz ich rodziców. Wszyscy Ci, którzy nie mogli uczestniczyć w popołudniowej dyskotece, mieli możliwość zakupienia słodkości w ciągu dnia. Tu sprzedażą zajęła się klasa IIIC oraz świetlica szkolna.

Aby dodatkowo zasilić konto fundacji członkowie Samorządu Uczniowskiego rozprowadzali na terenie szkoły losy Zambrowskiego Sztabu WOŚP.

W tym roku fundacja Jerzego Owsiaka gra już po raz 25. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego ratującego zdrowie i życie dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę: uczniów oraz rodziców klas III, p. Jacka Kalupy, p. Anny Jasińskiej, p. Grażyny Jankowskiej, p.Grażyny Kołakowskiej, p. Elżbiety Glińskiej , p. Patrycji Matyjas, p. Joanny Osuchowskiej, uczniów ze świetlicy szkolnej i ich opiekunów: p. Beaty Skawskiej, p. Aldony Wołosz, p. Anety Komiażyk, p. Łukasza Dębowskiego oraz wszystkich tych, którzy okazali zrozumienie i dołożyli swój „grosik”, aby wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Liczymy na WAS za rok !

Ewelina Łuniewska