Pomóż spełnić drogę do marzeń Nicolasa z naszej szkoły !!!

Nicolas Mankiewicz – ma 9 lat. Jest uczniem II klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie.

Kiedy miał 3,5 roku została rozpoznana u niego choroba genetyczna mięśni –miopatia wrodzona (multiminicore). Jest to nieuleczalna choroba mięśni, nie leczona farmakologicznie. Jedynie specjalistyczna rehabilitacja może ułatwić mu codzienne życie i możliwość nauki w szkole. Obecnie Nicolas przy wadze 15,5 kg nie może sam udźwignąć swego tornistra.

Nicolas jest wiernym fanem Roberta Lewandowskiego i choć nie może z uwagi na słabe mięśnie nóg, to wciąż marzy o tym by kiedyś biegać, grać w piłkę  lub jeździć na rowerze- bo nigdy tego nie robił!!!

Pomóż spełnić drogę do marzeń Nicolasa i wesprzyj go. Wpłacając dowolną kwotę wspólnie uzbieramy potrzebne 4 tysiące zł na jego obóz rehabilitacyjny!

Prosimy wszystkie klasy o założenie „klasowych skarbonek” do których będziecie zbierać fundusze dla Nicolasa. Pamiętajcie, że na koniec roku SU wyłoni najbardziej aktywną klasę.

Zachęćcie również znajomych oraz rodziców do udziału w akcji.

SU