Jesienny zbiór kasztanów i żołędzi

27 uczniów klas: II  D, II E i IV D wzięło udział w konkursie ,,Jesienny zbiór kasztanów i żołędzi” zorganizowanym przez Nadleśnictwo Łomża . Celem konkursu było zebranie jak największej ilości kasztanów i żołędzi, które przeznaczone będą dla zwierząt leśnych w okresie zimy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i ich rodzin nasza szkoła zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych z terenu Nadleśnictwa Łomża.  Zebraliśmy ogółem około 1700 kg kasztanów i żołędzi.  W ubiegłym tygodniu wszyscy uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli:

1. Krajewska Klaudia kl. IV D , która zebrała 495 kg  kasztanów i żołędzi.

2. Przeździecki Gabriel  kl. II D -295,5 kg

3. Kotowska Paulina kl. II D -272 kg

3. Choromańska Wiktoria kl. IV D – 170 kg

4. Olendzka Magdalena kl. II D – 124,5 kg

5. Słaby Mateusz kl. II D -73 kg

6. Sasin Karolina kl. IV D – 70 kg

7. Rytelewski Marcin kl. II D -66,5 kg

Kolejny raz nasi uczniowie pokazali, że mają wielkie serca oraz , że los zwierząt nie jest im obojętny.

Koordynatorki konkursu.

Małgorzata  Puchalska