ZATAŃCZ Z TANMUZ-  em

Wrzesień to miesiąc, w którym ruszają wszystkie koła zainteresowań dla uczniów. W naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Centrum Artystyczno – Edukacyjnego TAN MUZ. Propagują oni aktywny styl życia, który jak wiemy jest gwarancją prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego naszych uczniów.

Tancerze zachęcali dzieci do udziału w programie ,, Ogólnopolska szkółka tańca i dobrych manier”. Podczas swoich pokazów włączali naszych uczniów do wspólnej zabawy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem naśladowały gości. Uczniom podobały się przeprowadzone zajęcia i z pewnością wielu z nich będzie na nie uczęszczało.

Mamy nadzieję, iż takie zajęcia pozwolą rozwijać sprawność fizyczną i za razem sprawią wiele satysfakcji.

Elżbieta Glińska