Uroczyste Podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

We wtorek 21.03.2017 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017. Podczas uroczystości wręczono dyplomy stypendystom Ministra Edukacji Narodowej.

W tym roku szkolnym tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego przyznano 164 uczniom, wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Zambrowską „Czwórkę” reprezentowali:

Jan Błażuk laureat  Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego i Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,

- Jan Krajewski laureat  Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego i finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Do zmagań konkursowych przygotowywali ich: p. Barbara Głuszcz, p. Agata Czarniakowska, p. Anna Ogonowska i p. Edyta Kossakowska – Wołpiuk.

Uroczystość w Białymstoku  została przeprowadzona w obecności wielu gości, m. in. Podlaskiego Kuratora Oświaty - p. Jadwigi Marioli Szczypiń, Wojewody Podlaskiego - p. Bohdana Paszkowskiego oraz Zastępcy Prezydenta Miasta Łomża p. Agnieszki Barbary Muzyk.

Rozdanie nagród poprzedzone było częścią artystyczną, w czasie której m. in. uczniowie jednej z białostockich szkół zatańczyli poloneza. Spotkanie zakończyło się sesją zdjęciową.

Laureatom gratulujemy sukcesów, życzymy wysokich osiągnięć w kolejnych latach.

Edyta Kossakowska - Wołpiuk