Kiermasz świąteczny kl. II a

W dniu 7 kwietnia 2017r. uczniowie klasy integracyjnej II a zorganizowali kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczyli dla chorego kolegi - Nicolasa. Chłopiec ten ma chorobę genetyczną mięśni - miopatię wrodzoną. Uczniowie zbierają fundusze na turnus rehabilitacyjny dla Nicolasa.

Dzieci z klasy II a przy wsparciu swoich nauczycielek i rodziców wykonały ozdoby i kartki świąteczne. Postarały się również o domowe ciasto i galaretki. Zorganizowany przez uczniów kiermasz cieszył się dużym powodzeniem wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Nawet dyrekcja zrobiła zakupy i pochwaliła pomysłowość i zdolności uczniów. Wszystko, co wystawiono na kiermaszu, zostało sprzedane.  Sprawiło to dzieciom ogromną radość.

Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom uczniów za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu kiermaszu.

B. Zaręba, A. Stachnik