PIERWSZY KLASOWY PIKNIK RODZINNY KLASY I B

Dnia 9 czerwca uczniowie klasy I b wraz z rodzeństwem i rodzicami mieli możliwość uczestniczenia w Klasowym Pikniku Rodzinnym.Gościli nas na swojej posesji w Baczach Mokrych rodzice naszej koleżanki, państwo Kamińscy.

Po przybyciu na miejsce wszystkie dzieci oglądały nowy dom Jagódki. Mała gospodyni oprowadziła koleżanki i kolegów po swoim gospodarstwie, zaprosiła ich także do swojego pokoju.

Następnie przyszedł czas na konkurencje sportowe w ogrodzie. Zawody rozpoczęło przeciąganie liny. Najpierw rywalizowały ze sobą drużyna dziewcząt i chłopców. Dwukrotnie lepsi okazali się chłopcy. Potem dzieci konkurowały z rodzicami. Podczas tej rywalizacji rodzice nie mieli szans. Zwycięzcami zostały dzieci.

Kolejną konkurencją były wyścigi rzędów do pachołków oraz bieg z przeszkodami. Rozgrywki zakończyły się remisem. Sportowym zmaganiom towarzyszyło dużo śmiechu i radości. Najwięcej przyjemności sprawiły dzieciom skoki na trampolinie. Chętne dzieci budowały z  klocków lego, grały w Piotrusia, rzucały do celu.Dodatkową atrakcją były spacery z pieskiem i zabawy z małymi kotkami.

Po sportowych emocjach nadszedł czas na pieczone kiełbaski z ogniska. Nie zabrakło owocowych sałatek, słodkich wypieków i słodyczy. Na zakończenie imprezy Jagódka przygotowała dla koleżanek i kolegów miłą niespodziankę.Poczęstowała ich pysznymi lodami.

Podczas spotkania dopisały humory uczestników i piękna, słoneczna aura.Wspólnie spędzony czas minął bardzo szybko, ale na pewno w pamięci uczniów pozostaną miłe wspomnienia.

Dziękujemy serdecznie państwu Łucji i Piotrowi Kamińskim za gościnność, a  pani Magdalenie Grudzińskiej - Skawskiej za to, że była dobrym duchem całego przedsięwzięcia.

Uczniowie klasy I b z wychowawczynią Bożeną Wojsz