Baje, bajki, bajeczki... w wykonaniu naszych uczennic

Kolejny już raz uczennice SP 4 w Zambrowie reprezentowały nas w XXX Małym Konkursie Recytatorskim dla dzieci i młodzieży klas I- VI szkoły podstawowej "BAJE, BAJKI, BAJECZKI..."

Organizatorem eliminacji powiatowych jest Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. 5 kwietnia 2017 roku na deskach sceny sali widowiskowej można było podziwiać Julię Moczydłowską i Lidię Marię Czajkowską.

Dziewczęta przygotowywały się pod kierunkiem rodziców oraz nauczycieli- p. Grażyny Jankowskiej i p. Beaty Bagińskiej.

Obie recytatorki wykazały się wielką wrażliwością, a także świetną dykcją. Julka zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I-III, Lidka natomiast- I miejsce w kategorii klas IV-VI, będzie zatem reprezentować nas w finale, na etapie wojewódzkim.19 maja trzymamy kciuki!

Obu recytatorkom serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu, wielu sukcesów.

Beata Bagińska