„ODBLASKOWA KLASA II B”- KONKURS

Konkurs na „Odblaskową klasę” nadal trwa!!! Uczniowie z klasy II B również postanowili  wziąć w nim udział. Okazało się, że konkursowych zdjęć było tak dużo, że aż jury konkursowe zadecydowało ogłosić, ku naszemu zadowoleniu, kolejny etap konkursu, który będzie trwać do 30 listopada. Tym razem o wygranej decydować będzie liczba zebranych polubień. W związku z tym mamy gorącą prośbę do wszystkich internautów, którym podoba się nasze zdjęcie, aby oddali na nas swój głos. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na profil facebookKANDO PLUS - odblaski24.com.pl, odszukać nasze zdjęcie i je polubić. Będziemy bardzo wdzięczni za każdy oddany na nas głos!!! Dlatego też gorąco zapraszamy Wszystkich do lajkowania, udostępniania swoim znajomym, ponieważ nasz los jest już tylko w Waszych rękach!!! Z góry wszystkim bardzo dziękujemy!!!

Liczymy na Wasze wsparcie :-)

Uczniowie kl. II B z wychowawczynią Barbarą Tabędzką