Dwa nasze projekty w gronie najlepszych w Europie

Centralne Biuro eTwinningu w Brukseli opublikowało listę najlepszych projektów w Europie. W gronie finalistów znalazły się dwa ubiegłoroczne projekty z naszej szkoły: „LYPS" oraz  „Me and My World”".  Pierwszy z nich został zrealizowany przez:  Agatę  Czarniakowską, Barbarę Głuszcz, Dorotę Zimacką i uczniów klas: V c i V d.  Drugi projekt koordynowany był przez Urszulę Rzodkiewicz przy współpracy: Barbary Głuszcz,  Aldony Wiśniewskiej, Elżbiety Glińskiej, Iwony Zakrzewskiej,  Doroty Strenkowskiej i Eweliny Łuniewskiej. Uczestniczyli w nim uczniowie klas: Id, IIIa i IIIb.

Wkrótce europejska komisja konkursowa ogłosi zwycięzców, którzy zostaną zaproszeni do Brukseli na ceremonię wręczenia nagród. Oba nasze projekty mają szansę na otrzymanie Europejskiej Nagrody eTwinningu! Lista finalistów: http://www.etwinning.net/pl/pub/news/news/etwinning_prizes_2014_shortli.htm

Barbara Głuszcz