MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa  

 

    Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

   

WYCIECZKA DO WARSZAWY KL. III C

 

 
 

            W poniedziałek 5 czerwca 2017 r. nasza klasa wzięła udział w wycieczce do Warszawy. W dobrym nastroju, z uśmiechem na twarzach, skoro świt wyruszyliśmy w drogę.

            Pierwszym punktem naszej wycieczki było kino CINEMA CITY w 4D. Tam w kolejnych sześciu salach (inspiracji, wyobraźni, ruchu itp.) oglądaliśmy film pt. „Królestwo zwierząt”. W przerwach pomiędzy seansami korzystaliśmy z różnego rodzaju automatów do gry oraz smakowaliśmy pysznych lodów, które można było zakupić w bufecie.

            Kolejną atrakcją naszego wyjazdu było ZOO, w którym spędziliśmy około trzech godzin. I tak nie straszne nam były: lwy, niedźwiedzie, słonie, żyrafy, hipopotamy, krokodyle itp. Widzieliśmy nawet jadowite węże i pająki. Przed wyjazdem z ZOO odwiedziliśmy sklepik z pamiątkami oraz zatrzymaliśmy się na placu zabaw.

            W końcu nadszedł czas na powrót do Zambrowa. Ale na szczęście czekała na nas ostatnia niespodzianka, czyli posiłek w Mc Donald. Tam mogliśmy również korzystać z dużej zjeżdżalni znajdującej się przed budynkiem oraz pokoju zabaw mieszczącym się w środku.

            Zmęczeni, ale zadowoleni około godziny 20 powróciliśmy do Zambrowa, gdzie na każdego czekali już stęsknieni rodzice.

 Uczniowie kl. III C

Wychowawca: Aneta Komiażyk

Nauczyciel wspomagający: Małgorzata Michalska