KLASA III C W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Dnia 1 czerwca 2017 r. uczniowie kl. III C po raz kolejny wybrali się z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie. Tam, jak zawsze, czekały już na nas panie bibliotekarki: p. Barbara Myszko i p. Maria Ferenc.

Tematem spotkania były legendy dotyczące Podlasia, czyli naszego regionu, a mianowicie: „Legenda o puszczy białowieskiej” i „Legenda o diable i mnichu”. Po ich wysłuchaniu i krótkiej dyskusji mogliśmy rozpocząć zabawy, a były nimi: państwa – miasta, rzeczowniki (na pierwszą i ostatnią literę), poszukiwanie zakładek w obrębie biblioteki, zabawa pamięciowa „Wyjeżdżamy na wakacje”, zapamiętywanie przedmiotów.

Wszystkie dzieci miały również czas na samodzielną wycieczkę pomiędzy półkami z książkami.

Dziękujemy pracownikom MBP za ciekawie przeprowadzone zajęcia i wspólnie spędzony miło czas.

Uczniowie kl. III C

Wychowawca: Aneta Komiażyk