MEiN    KO-Białystok    CEN-Białystok     ODN-Łomża      OKE-Łomża     CKE-Warszawa

Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS Pionowe menu - Menu w CSS - Kurs CSS
  • Strona główna

Finał województwa podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 22 października 2016r na trasach biegowych w Augustowie- Przewięzi odbył się finał województwa podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasze miasto od kilku lat reprezentują uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4.  Dziewczęta i chłopcy zambrowskiej „czwórki” i w tym roku uplasowali się na czołowych miejscach w województwie potwierdzając po raz kolejny bardzo wysokie umiejętności. Po bardzo zaciętej rywalizacji w czołówce zespołów, w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych- chłód i ciągle padający deszcz, dziewczęta zajęły bardzo wysokie 4 miejsce, chłopcy stanęli na podium zajmując 3 miejsce.

Należy wspomnieć, iż prawo startu w finale wojewódzkim, zdobyły pierwsze piątki z czterech półfinałów wojewódzkich, czyli 20 zespołów. Nasza grupa rozegrana została 09.10.2016r  w Nowogrodzie. Dziewczynki zajęły tam 5 miejsce, chłopcy- 2. Tym bardziej cieszy  lokata obu drużyn w finale, ponieważ  zespoły z SP 4 pokonały wszystkie drużyny którym ulegli w grupie.