Dzień Rodziny w klasie II F

W sobotę 10 czerwca uczniowie klasy II F i ich rodzice spotkali się w gospodarstwie państwa Małgorzaty i Roberta Pieńkowskich. Wspólnie świętowaliśmy Dzień Rodziny. Była to doskonała okazja, by wyrazić naszą wdzięczność  kochanym mamusiom i tatusiom. Rodzice ze wzruszeniem obejrzeli krótką część artystyczną przygotowaną przez pociechy. Były też wspólne tańce i zabawy. Dziewczynki chętnie śpiewały piosenki z programem karaoke. Chłopcy grali w piłkę nożną. Wiele emocji towarzyszyło grze w piłkarzyki. Rodzice wraz z dziećmi rozegrali mecz w piłkę siatkową. Wynik był nieważny. Liczyła się dobra zabawa. W przeciąganiu liny, jak co roku, zwyciężyły dzieci. Miały z tego powodu wiele radości i satysfakcji.

Rodzice przygotowali dzieciom słodki poczęstunek. Wszyscy chętnie zajadali upieczone przy ognisku kiełbaski.

Wspólnie spędzone chwile integrują zespół klasowy. Na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Składamy serdeczne podziękowania państwu Małgorzacie i Robertowi Pieńkowskim za gościnność, poświęcony nam czas i miłe przyjęcie.

Dorota Strenkowska