Wakacje żegnamy, szkołę witamy!

1 września 2016 wszyscy uczniowie naszej szkoły pożegnali wakacje i rozpoczęli naukę .

Podczas uroczystości rozpoczęcia  roku szkolnego gościliśmy przedstawicieli Rady Rodziców: panią Justynę Kołakowską i pana Krzysztofa Chrupka oraz panią dyrektor Centrum Kultury Martę Konopkę, a także pracowników Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Dyrektor Szkoły Ryszard Świderski w swoim wystąpieniu powitał przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli. Życzył wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy III c i VI b, która została  przygotowana pod kierunkiem pani Joanny Osuchowskiej, Agaty Kaczerskiej i Katarzyny Nity - Murawskiej.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom sukcesów w nauce oraz zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień, a rodzicom i nauczycielom cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia.

Joanna Osuchowska

Agata Kaczerska