NIVEA - PODWÓRKO TALENTÓW

Jako Radny Gminy Szumowo, reprezentuję działania mieszkańców Łętownicy. Proszę o wsparcie w ramach projektu „PODWÓRKO TALENTÓW  NIVEA” .      Jako że sam, w pojedynkę, niewiele mogę uczynić, pozostaje mi skierowanie serdecznej prośby do Państwa: zagłosujcie PROSZĘ w konkursie internetowym, wspierając szczytną ideę, powstałą w naszej gminie, wybudowania dla dzieci tak potrzebnego tutaj placu zabaw. Mamy obecnie dużą szansę, aby marzenie naszych pociech wreszcie się spełniło.

Potrzebujemy pomocy w głosowaniu, pomocnej ręki Internautów.

Nasz film konkursowy, którego głównym inicjatorem są Najmłodsi – wspierani przez całe rodziny, a szerzej - przez całą społeczność lokalną, zdobył uznanie Jury konkursu organizowanego przez firmę NIVEA. Przeszliśmy do rundy finałowej. Zakwalifikowaliśmy się jako jedyni z powiatu zambrowskiego.

Przed nami perspektywa zbudowania dla naszych pociech wymarzonego placu zabaw z funduszy NIVEA.

Nasze dzieci już są przeszczęśliwe, że udało nam się pokonać 1-szy krok, ale do pełnego sukcesu jeszcze daleka droga.

Zachęcam i bardzo, bardzo proszę o głosy:

Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich naszych dzieci

Radny Gminy Szumowo

Jerzy Krakówka